Instagram oops an error occurred Hatası Çözümü

 Instagram oops an error occurred Hatası Çözümü

Instagram oops an error occurred hatası mobilden giriş yapamadığınız zaman Web’den giriş yapmak istediğinizde alabilirsiniz. Peki bunun bir çözümü var mı?

En sık karşılaşılan sorunlar birisi olan Instagram Oops An Error Occurred hatasını çözmek için bazı önerilerde bulunacağız.

Instagram oops an error occurred Hatası

Kullanıcılar oops an error occurred. İnstagram sorunu hesaba giriş yaptığı sırada beyaz sayfa sorunu alarak bu mesajı alabilirler. Genelde internet durumundan ya da anlık çökmelerden kaynaklanan bu sorunlar Instagram’a girmek istediğinizde hata verebileceği gibi Instagram’ın belli bölümlerine girmek istediğiniz zamanda hata verebilir.

an error occurred hatası çözümü instagram

Hatanın kaynağı tam olarak bilinmese de büyük olasılıkla kendi internetimizden veya tarayıcımızdan kaynaklanmaktadır.

1 Oops, an error occured.” hatasından kurtulmak için en etkili yöntem bağlantınızı yenilemektir.Bunun için modemizini resetlemeniz gerekmektedir.Yani modeminizin ana fişini çekip tekrar takın.Bu şekilde resetlenmiş olur.Ardından tekrar denediğinizde büyük ihtimalle bu hatayı daha almayacaksınız ve instagrama rahat bir şekilde girebileceksiniz.

2 Diğer bir yöntem olarak ise eğer modem resetlemekle uğraşmak istemiyorum diyorsanız instagram sayfanızı yenileyin.Sürekli art arda 10-15 kez sayfayı yenilediğinizde hata birden kaybolacaktır ve instagram eskisi gibi açılacaktır.Bizzat kendimiz denedik bu şekilde açıldı.

3 Son olarak 3. yöntemimiz ise instagramı gizli sekmede açmaktır.Eğer 2 yöntem de olmuyorsa instagramı gizli sekmede açmaya çalışın.Büyük ihtimalle açılacaktır.Çünkü bu hata dediğimiz gibi sizin tarayıcınızdan kaynaklanan bir hata olabilir.O yüzden isterseniz cachelerinizi temizleyip normal olarak açmaya çalışın isterseniz de gizli sekmede yani 0 cache ile açmayı deneyin.Büyük ihtimalle açılacaktır.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Kaynak: