Instagram’da En Çok Kazanan Ünlüler

Son güncelleme: 17 Temmuz 2020

Instagram’da yüksek takipçi sayısına sahip ünlüler, paylaştıkları sponsorlu içeriklerden çok büyük gelirler elde ediyorlar. Bizde bu yazımızda Instagramda en çok kazanan türk ve yabancı ünlüler ve kazançlarını listeleyeceğiz.

Instagram’da En Çok Kazanan Yabancı Ünlüler

  • Dwayne Johnson (@therock) – Takipçi: 187,300,000 – Post Başına Kazanç: 1,015,000$
  • Kylie Jenner (@kyliejenner) Takipçi: 181,500,000 Post Başına Kazanç: 986,000$
  • Cristiano Ronaldo (@cristiano) Takipçi: 224,800,000 Post Başına Kazanç: 889,000$
  • Kim Kardashian (@kimkardashian) Takipçi: 175,700,000 – Post Başına Kazanç: 858,000$
  • Ariana Grande (@arianagrande) Takipçi: 191,100,000 – Post Başına Kazanç: 853,000$
  • Selena Gomez (@selenagomez) Takipçi: 180,300,000 – Post Başına Kazanç: 848,000$
  • Beyonce Knowles (@beyonce) Takipçi: 148,700,000 – Post Başına Kazanç: 770,000$
  • Justin Bieber (@justinbieber) Takipçi: 139,300,000 – Post Başına Kazanç: 747,000$
  • Taylor Swift (@taylorswift) Takipçi: 135,000,000 – Post Başına Kazanç: 722,000$
  • Neymar da Silva Santos Junior (@neymarjr) Takipçi: 139,300,000 – Post Başına Kazanç: 704,000$
  • Lionel Messi (@leomessi) Takipçi: 155,600,000 – Post Başına Kazanç: 695,000$
  • Jennifer Lopez (@jlo) Takipçi: 124,000,000 – Post Başına Kazanç: 663,000$
  • Nicki Minaj (@nickiminaj) Takipçi: 116,800,000 – Post Başına Kazanç: 625,000$
  • Kendal Jenner (@kendalljenner) Takipçi: 132,000,000 – Post Başına Kazanç: 608,000$
  • Khloe Kardashian (@khloekardashian) Takipçi: 114,200,000 – Post Başına Kazanç: 608,000$
  • Miley Cyrus (@mileycyrus) Takipçi: 110,900,000 – Post Başına Kazanç: 593,000$
  • Kourteney Kardashian (@kourtneykardash) Takipçi: 94,800,000 – Post Başına Kazanç: 514,000$
  • Kevin Hart (@kevinhart4real) Takipçi: 93,100,000 – Post Başına Kazanç: 499,000$
  • Demi Lovato (@ddlovato) Takipçi: 85,100,000 – Post Başına Kazanç: 455,000$
  • Robyn ‘Rihanna’ Fenty (@badgalriri) Takipçi: 83,900,000 – Post Başına Kazanç: 449,000$

Instagram’da En Çok Kazanan Türk Ünlüler

  • Nusret Gökçe 13,6 milyon takipçi – gönderi başına 54.000 ₺
  • Burak Özçivit 11,4 milyon takipçi – gönderi başına 41.000 ₺
  • Murat Boz 8,1 milyon takipçi – gönderi başına 36.000 ₺
  • Hande Erçel 8 milyon takipçi – gönderi başına 35.000 ₺
  • Fahriye Evcen Özçivit 7,4 milyon takipçi – gönderi başına 30.000 ₺
  • Demet Akalın 6,8 milyon takipçi – gönderi başına 22.000 ₺
  • Arda Turan 6,8 milyon takipçi – gönderi başına 21.000 ₺
  • Serenay Sarıkaya 6,8 milyon takipçi – gönderi başına 21.000 ₺
  • Hadise 6,6 milyon takipçi – gönderi başına 21.000 ₺
  • Neslihan Atagül Doğulu 6,6 milyon takipçi – gönderi başına 21.000 ₺

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol