Mobil

Dev Batarya Kapasitesine Sahip Telefonlar

Son Güncelleme: 5 Mart 2021

Bu yazımızda şarj kablosunu bir kenara attırarak şarj etmeyi unutturan Dev Batarya Kapasitesine Sahip Telefonlar ‘ı derledik.

Akıllı telefonlarda en sık yaşadığımız problemlerden birtanesi kuşkusuz şarjımızın çabuk bitmesidir. Gerçi son dönemde gelen kullanıcı şikayetlerinin yoğunluğundan akıllı telefon üretimi yapan dev firmalar artık bu konuya daha da önem gösterir hale geldiler.

Ekiden kullandığımız akılsız telefonlar tek bir şarjla günlerce giden bir pil ömrüne sahiptiler. Telefonlar akılllandıkça ve yapabildikleri harika şeyler fazlalaştıkça artık yanımızda şarj kablosu yada powerbanklar ile gezmeye başladık.

Elbette büyük, parlak ve dokunmatik ekranlar, yüksek çözünürlüklü video izlememizi ve kaliteli oyunlar oynamamızı sağlayan işlemciler, sürekli Wi-Fi ya da 4G bağlantısı gibi özellikler doğal olarak pilleri hızlıca tüketiyor. Pil teknolojisi artan donanım gücüne ayak uydurmaya çalışıyor ama bu çok kolay değil.

Dev Batarya Kapasitesine Sahip Telefonlar

Galerimizde devasa batarya kapasitesi ile uzun  süre şarjı dayanacak telefonları listeledik. Herhangi bir resmin üzerine tıklayarak galeride gezinebilir telefonların özelliklerine ve fiyatlarına bakabilirsiniz.

.:: Yüksek Kapasiteli 5 Powerbank ve Özellikleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu