İnternetsiz Oynayabileceğiniz Android Oyunlar

internetsiz oyunlar android

Bir kablosuz ağa bağlanma ortamı olmadığı yada mobil internetinizin bittiği zamanlarda internetsiz oynayabileceğiniz Android oyunlar mevcut.

Google Play Store’da birçok oyun internet bağlantısına ihtiyaç duyuyor. Ancak internet bağlantısı istemeyen oldukça eğlenceli oyunlarda mevcut.

Cep telefonundan oyun oynamaya bağımlı olanlar için Metroda, otobüste internetin olmadığı zamanlarda  oynayabilecekleri en iyi internetsiz mobil oyunlar.

Alto’s Odyssey

internetsiz oyunlar android

Alto’s Odyssey, WiFi gerektirmeyen yeni çevrimdışı oyunlardan biridir. Oyunda sonsuz koşucu var. Çeşitli yamaçlardan aşağı iner, çeşitli atlayışlar yaparsınız ve altın toplarsınız. Madeni paralar oyun mağazasındaki kişiselleştirme ögelerinin kilidini açar. Ayrıca renkli, güzel görünümlü grafikler de elde edersiniz. Gerçekçilik için herhangi bir ödül kazanamayacaklar, ama emin olmak için güzeller. Oyun mantığı yeterince kolay. Kendi başınıza ilerliyorsunuz. Tek oyunculu kontroller havada atlama yapar. Oyun reklam ile ücretsizdir. Özelleştirme ögelerinin kilidini kaldırmak için reklamları kaldırmak veya oyun içi para satın almak için ödeme yapabilirsiniz.

Bloons TD 6

internetsiz oyunlar android

Bloons TD 6, klasik kule savunma serisinin en yeni oyunu. Öncüllerine çok benziyor. Bir yol boyunca kuleler kurup yaklaştıkça kötü adamları yenersiniz. Oyunda 20 harita, beş yükseltici seviye, çeşitli kahramanlar ve her biri üç yükseltme yolu olan 19 kule bulunuyor. Ayrıca, belirli durumlar için çok sayıda tek tek kule yükseltmesiyle zengin bir meta elde edersiniz. Son olarak, oyuncular çoklu zorluklar ve birkaç farklı oyun modu alırlar. Tabii ki oyun çevrimdışı olarak oynanabilir. Bazı ek (ve isteğe bağlı) uygulama içi satın alımlarla 4,99 dolar çalışır. 2018’in en iyi kule savunma oyunlarından biridir.

Crashlands

internetsiz oyunlar android

Crashlands gelmiş geçmiş en iyi çevrimdışı Android oyunları arasında. Hiç bir şekilde bir gezegende yoksun. Amaç, bir üs inşa etmek, ana kötü adamı yenmek ve dışarı çıkmak için çeşitli eşyalara el atmaktır. Basit, eğlenceli bir savaş sistemi ile geliyor. Kendini yöneten bir envanter, zanaat için tonlarca madde ve atmosferi ışık ve goofy tutan dil yanlısı mizah da vardır. Bulut kaydetme desteği, çevrimdışı oynatma ve denetleyici desteği de vardır. Uygulama içi satın alma olmadan 4.99 TL.

Crossy Road

internetsiz oyunlar android

Crossy Road, en popüler mobil oyunlardan biridir. Temelde mobil oyun kuşağının Frogger’ı. Yol boyunca, akarsularda ve çeşitli engellerin etrafında bir tavuğu yönlendirirsiniz. Oyunda 150’den fazla koleksiyon karakteri, yerel ve çevrimiçi çok oyunculu (yine de çevrimiçi oynuyorsanız), çevrimdışı destek, Android TV desteği ve daha fazlası var. Ücretsiz ve aile dostu bir oyun. Uygulama içi satın alımlar çoğunlukla oyunu etkilemeyen kozmetik ögeler içindir.

Duet

internetsiz oyunlar android

Duet, eski bir bulmaca oyunudur. Merkezi bir nokta etrafında dönen iki top ile oynuyorsunuz. Amacınız düşen kürelere çarpmadan o küreleri döndürmektir. Her seviye daha da zorlaşıyor. Neyse ki, oyun oynamak şaşırtıcı derecede eğlenceli. Herhangi bir seviyeyi tekrar oynatmak da kolaydır. Oyunun ücretsiz sürümü size temel modunu verir. Premium versiyon için ödeme yapabilirsiniz. Böylece daha fazla oyun modu ekler ve diğer bazı içeriklerin kilidini açar. Mobil veri veya WiFi olmadan da oynanabilir. Bu ayrıca Google Play Oyunlar bulut kaydetme özelliğine de sahiptir. Yine de, çevrimdışı olduğunuzda bulut kaydedemediğinizi unutmayın.

Eternium

internetsiz oyunlar android

Eternium, İnternet bağlantısı gerektirmeyen sadece birkaç ücretsiz RPG’den biridir. Etrafta koşun, sihirle dövüşün, kötü adamları öldürün ve çeşitli kalıntıları ve zindanları keşfedin. Çoğu mobil aksiyon RPG oyunu gibi oynanır. Ancak, oynamak için bir sunucuya bağlanmak zorunda değilsiniz. Yine de en son içeriğin indirildiğinden emin olmanız gerekir. Aksi halde oyun beklendiği gibi çalışmayabilir. Bu ücretsiz oyun mobilde en başarılı aksiyon RPG’lerinden biridir.

Hooky Crook

internetsiz oyunlar android

Hooky Crook, yeni çevrimdışı oyunlardan biridir. Bazı puzzle elemanları ile bir aksiyon-oyunudur. Bir kedi hırsızını kontrol ediyorsunuz. Engellerden ve kötü adamlardan kaçınarak kedinin etrafını sling etmek için tokatlama jestleri kullanırsınız. Oyuncular seviyenin sonuna ulaştığında kazanırlar. Oyunda 84 seviye, basit kontroller, çocuk dostu içerik ve skor tabloları bulunuyor. Skor tabloları çevrimdışı iken güncellenmez. Ancak, çevrimdışı mod oyunda oldukça iyi çalışıyor. Zaman geçirmek için çok iyi bir oyun. Geliştiriciler ayrıca gelecekteki güncellemelerde daha fazla seviye vaat ediyor.

Kingdom Rush Vengeance

internetsiz oyunlar android

Kingdom Rush Vengeance, 2018’de çıkan bir başka kule savunma oyunu. Bu, popüler Kingdom Rush serisindeki son oyun ve selefleri gibi oynanıyor. Bütün kötü adamları yenmek için yol boyunca kuleler ve kahramanlar var. Oyunda bir dizi kule, 16 etap, 35 kötü adam, 30 yükseltme ve 50’den fazla başarı bulunuyor. Evet, buna ihtiyacınız varsa çevrimdışı da oynanır. Oyunu 4,99 dolara alabilirsiniz. Çeşitli eşleşmeleri kazanmanıza yardımcı olacak ögeler için isteğe bağlı uygulama içi satın almalar vardır. Yine de, çevrimiçi çok oyunculu mod yoktur.

NBA JAM by EA Sports

internetsiz oyunlar android

NBA Jam, muhtemelen şu anda en iyi arcade spor oyunu. Oyunda kurallar da oldukça basit. Oyunun sonunda en çok puan alan takım kazanır. Grafikler şaşırtıcı değil. Oyun mantığı çoğunlukla arcade tarzı basketbol. İyi bir mobil deneyim için yeterince basit bir oyun. Yerel ve çevrimiçi çok oyunculu, denetleyici desteği ve daha fazlasını içerir. Oyunda ayrıca oynamak için bir kampanya modu var. Hatta donanım denetleyicileri desteği ile birlikte Android TV desteğini de alırsınız. Uygulama içi satın alma işlemi yoktur.

Minecraft

internetsiz oyunlar android

Minecraft, paranızın karşılığını almak istiyorsanız, oynamanız gereken bu oyun olacaktır. Tüm dünyaları yaratabilir, yaratıcı ya da hayatta kalma modunda çevrimdışı etkinlikler yapabilir, kötü adamları öldürür ve istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Bilgisayar versiyonu kadar büyük ve etkileyici değil ancak geliştiriciler, daha eşsiz bir bina için Redstone gibi şeyler ekleyerek aradaki boşluğu kapatıyorlar. Uygulama içi satın alma işlemi 6,99 dolardır.

Pocket City Free

internetsiz oyunlar android

Pocket City Free oyunu Sim City’ye çok benziyor. Temelde aynı şekilde hareket eden bir şehir yapımcısı. Yolları, binaları ve temel olarak bir şehrin ihtiyacı olan her şeyi inşa edersiniz. Oyuncular sıklıkla partiler veya büyük yangınlar gibi kötü şeyler ve iyi şeylerle uğraşırlar. Para kazanmak, seviye atlamak, daha fazla bina açmak ve daha fazla arazi almak için iyi bir denge sağladığınızdan emin olmalısınız. Ücretsiz sürümü reklam içerir. Premium sürüm daha fazla özellik, bir sandbox modu ve reklamları kaldırır. Bu, Google Play’deki en iyi şehir yapımcılarından biridir ve yalnızca çevrimdışı olarak oynatılabilir değil, aynı zamanda uygulama içi satın alımları da yoktur.

Quizoid

internetsiz oyunlar android

Quizoid, cevaplamaya çalıştığınız soruları soran basit bir sınav oyunudur. Çeşitli seviyelerde 7.000’den fazla soruya sahiptir. Geliştiriciler daha fazlasını eklemeyi planlıyorlar. Ayrıca, bir düzine kategoriye, üç oyun moduna ve cevabı bulmanıza yardımcı olacak çeşitli oyun içi ipuçlarına sahiptir. Tamamen çevrimdışı da oynayabilirsiniz. Oyunun pro versiyonunu seçerseniz, diğer bazı avantajlarla birlikte 3.000 soru alabilirsiniz. Sınav hayranları için çok iyi çevrimdışı Android oyunlarından biridir.

Reigns: Her Majesty

internetsiz oyunlar android

Reigns basit kart oyunları biridir. Bir cetvel olarak oynarsın ve kartlar alırsın. Her kart size bir seçenek sunar. Katılmak için soldan hızlıca kaydırın veya katılmamak için sağa kaydırın. Yaptığınız karar sizi bir sonraki aşamaya götürür ya da sizi öldürür ve saltanatınızı sona erdirir. Seride toplam üç oyun var. Birincisi kral, ikincisi kraliçe ve bir şey oyunu bir isimsiz cetvelin yerine Game of Thrones karakterlerini içeriyor. Hepsi de çevrimdışı olarak oynanabilir.

The Room: Old Sins

internetsiz oyunlar android

The Room: Old Sins olağanüstü bir bulmaca oyunudur. Hepsinde derin bulmacalar, olağanüstü grafikler var. İlk üç oyunda, bir oda hakkında yayılan bulmacalar var. Odadan kaçmak için onları çözersin. Dördüncü oyun bir dollhouse içinde gerçekleşir ve bu eğlenceli küçük bir deneyim. Daha önceki oyunlar biraz daha kısadır, ancak sonraki oyunlarda çoklu sonlar, tekrar oynatma özelliğine ve oyun uzunluğuna yardımcı olur. Bunlardan herhangi birini çevrimdışı oynayabilirsiniz. Ancak, Çevrimdışı iken The Room 3 ve The Room: Old Sins’deki bulut kaydetme özelliğini kullanamazsınız. Uygulama içi satın alma işlemleri yoktur ve reklam içermezler.

1 Yorum

çaykovvski  -  6 Aralık 2019 / 23:10

Altın değerinde bilgiler elinize sağlık

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol