Komedi Ağırlıklı Düğün Filmleri

Komedi ağırlıklı düğün filmleri listemizdeki, evlilik hazırlıkları yaparken izleyebileceğiniz bu düğün filmleri hem eğlenmenizi hem de düğününüzle ilgili harika fikirler bulmanızı sağlayacak.

Aile Arasında

En iyi Düğün Konulu Filmler

IMDB : 8.1

Oyuncular: Engin Günaydin, Demet Evgar, Erdal Özyagcilar

Düğün konulu filmler listemizdeki ilk filmimiz Gülse Birsel’in yazdığı Aile arasında…

21 yıllık eşinin aniden terk ettiği Fikret ve 21 yıllık müzisyen sevgilisi tarafından bırakılan müzikhol vokalisti Solmaz, komik bir tesadüfle tanışır ve dost olur. Solmaz’ın kızı Zeynep bu sırada ailesiyle ilgili yalanlar söylediği Adanalı sevgilisinden evlenme teklifi alır. Solmaz, Fikret’ten, kızının saygın, efendi, emniyet müdürü babası rolünü oynamasını ister.

Aile arasında bir kız isteme, bir de düğün olacak ve bu iş bitecektir. Ancak damadın geleneksel ailesi detaylı evlilik seremonileri planlamaktadır. Asla yalan söyleyemeyen, nevrotik, tedirgin Fikret, sert, silah taşıyan, kebapçı zinciri sahibi bir Adanalı aileye karşı hayatının rolünü oynamak zorundadır. İşler giderek tantanalı bir hal alınca Fikret kendini hiç beklemediği olayların ortasında bulacaktır.

Avrupa Yakası ve Yalan Dünya gibi efsane ve eğlenceli dizilerden sonra sinemaya da el atmaya karar veren Gülse Birsel sıcacık, tam bir Türkiye komedisi sunuyor bize

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11Sonraki sayfa

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu