İnternetten Video İndirme için Kullanabileceğiniz Ücretsiz Servisler

İnternetten Video İndirme için Kullanabileceğiniz Ücretsiz Servisler 1

İnternetten Video İndirme nasıl yapılır ? İnternetten programsız video indirme, internetten ücretsiz video indirme nasıl yapılır? İnternetten Video İndirme siteleri hangileridir?

Video izlemek, internette en sevilen eğlencelerin başında gelir. Youtube, MegaVideo, MetaCafe, Daily Motion, Veoh, Vimeo ve benzeri videoları izlemek için herkesin favori bir yeri var ancak yavaş internet bağlantınız varsa ilgili sitelerde video izlemek sorun olabilir.

Bu videoları internetten bilgisayarınıza ücretsiz indirip daha sonra kesintisiz izlemek harika olmaz mıydı? Film, dizi, müzik vb. videoları indireceğiniz sitenin bir indirme özelliği yoksa önemli değil. İşte İnternetten Video İndirme için Kullanabileceğiniz Ücretsiz Servisler

İnternetten Video İndirme için Kullanabileceğiniz Ücretsiz Servisler

YouTubeInMP4

İnternetten Video İndirme için Kullanabileceğiniz Ücretsiz Servisler

YouTubeInMP4 servisinde indirmek istediğiniz YouTube videosunun bağlantısını kutuya yapıştırın ve Download MP4 butonuna tıklayın. Sonraki ekranda videonun görüntü kalitesini seçebilirsiniz.

SaveFrom

İnternetten Video İndirme için Kullanabileceğiniz Ücretsiz Servisler

YouTube’dan video indirebileceğiniz başka bir servis olan SaveFrom, oldukça kolay ve pratik bir yöntemi de sizlere sunuyor. YouTube’da bir video izliyorsanız ve indirmek istiyorsanız, video bağlantısında youtube.com’dan önce ss yazmanız yeterli olacaktır.

Örneğin;

https://www.ssyoutube.com/watch?v=zfJjeQivMPg

FastestTube

Oldukça basit ve hız kazandıran bir tarayıcı uzantısı olan FastestTube ile videonun sağ alt köşesine bir indirme butonu ekleyebiliyorsunuz. Chrome, Firefox, Safari, Opera ve Internet Explorer’da çalışan eklentinin kullanımı oldukça kolay.

İnternetten Video İndirme için Kullanabileceğiniz Ücretsiz Servisler yazımızn devamı için diğer sayfaya geçiniz.

1 2 3 4

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol