Kilo Vermenize Yardımcı Olacak Diyet Uygulamaları

Android, iPhone ve Windows Phone telefonlarınız için Kilo Vermenize Yardımcı Olacak Diyet Uygulamaları'ndan en iyilerini derledik.

Android, iPhone ve Windows Phone telefonlarınız için Kilo Vermenize Yardımcı Olacak Diyet Uygulamaları’ndan en iyilerini derledik.

Kilo vermek, sağlıklı beslenmek günümüz insanının en önemli takıntılarından biri haline gelmiş durumda. Teknolojide her alanda olduğu gibi bu noktada da yardımımıza koşuyor.

Kalori takibi, kilo kontrolü ve motivasyon konularında zorlanıyorsanız, telefonunuza yükleyeceğiniz diyet uygulamaları ile bunların hepsini ve daha fazlasını rahatlıkla yapabiliyorsunuz.

Diyet Uygulamaları kilo verme sürecinizde motivasyonunuzu üst seviyede tutmanıza yardımcı oluyor olsa da muhakkak dışarıdan profesyonel destek alıyor olmalı ve bu konuda uzman olan hekimlere danışmalısınız.

Android ve iOS İçin Kilo Vermenize Yardımcı Olacak Diyet Uygulamaları

MyFitnessPal

My Fitness Pal en çok kullanılan diyet uygulamalarından biri, zira kişiye özel bir kalori planlaması yapabiliyor. Yazılımda 5 milyondan fazla gıda ve besin kalori değerleri ile birlikte kayıtlı.

kilo-vermenize-yardimci-olacak-diyet-uygulamalari

Yaşınızı, boyunuzu ve ağırlığınızı girip, hedeflediğiniz kiloyu da belirtiyorsunuz. Yazılım sizin için haftalık bir program hazırlıyor ve her gün ne kadar kalori alabileceğinizi ve bunlar için en uygun gıdaların hangileri olduğunu söylüyor.

Desteklediği Platformlar : Android, iOS, Windows Phone
Ücret : Ücretsiz
Türkçe Desteği : Var
Yüklemek için : iOS, Android, Windows Phone

#Kışın Hastalanmamak için Yenmesi Gereken 10 Yiyecek

Diet Point – Weight Loss

Uygulayacak diyet programı bulmakta zorlanıyorsanız, Weight Loss tam size göre. Yazılımda, 130 farklı diyet programı bulunuyor ve kişisel bilgileriniz ile hedeflediğiniz kiloyu girdikten sonra, size en uygun program tavsiye ediliyor.

kilo-vermenize-yardimci-olacak-diyet-uygulamalari

Bu program için alışveriş listesi oluşturulup, günün hangi saatinde ne yemeniz gerektiği de yine yazılım tarafından bildiriliyor. Yazılım, sık sık size bildirim yaparak motivasyonunuzu da yüksek tutuyor.

Desteklediği Platformlar : Android, iOS
Ücret : Ücretsiz
Türkçe Desteği : Var
Yüklemek için : iOS, Android

Kilo Vermenize Yardımcı Olacak Diyet Uygulamaları devamı için diğer sayfaya geçiniz.

1 2 3Sonraki sayfa

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu