En iyi Ekran Kaydetme Uygulamaları

En iyi Ekran Kaydetme Uygulamaları

Bu yazımızda Masaüstü ve Oyunlardan ekran görüntüleri almak, ekran videosu çekmek için En iyi Ekran Kaydetme Uygulamaları ‘nı derledik.

Bilgisayarınızdaki bir masaüstü görüntüsünü yada oyun oynarken ekran görüntüsünü almak, ekranı video olarak kaydetmek için ücretli ve ücretsiz olmak  üzere bir çok farklı Ekran kaydetme programı mevcut.

Bu uygulamalar arasında ödül alan yada diğerlerinden öne çıkan özelliklere sahip olanlar En iyi Ekran Kaydetme Uygulamaları sizler için derledik.

En iyi Ekran Kaydetme Uygulamaları

1 – Hyper Cam

En iyi Ekran Kaydetme Uygulamaları

Bu program ile masaüstüden kayıt almaya yarayan tamamiyle ücretsiz bir program özelliğini taşıyor. Bu program ile masaüstünde yaptığınız çalışmaları gönül rahatlığı ile kayıt yapabilirsiniz. Kullanımı ve arayüzü çok basit bir program olmasının yanı sıra ücretsiz olması da bir dezavantaj. Tek eksik kalan tarafı oyunlardan video kaydemiyor olması. Onun dışında gayet başarılı bir program.

> Hyper Cam 32 Bit İndir

> Hyper Cam 64 Bit İndir

2 – Fraps

En iyi Ekran Kaydetme Uygulamaları

Fraps ile masaüstüden ve oyunlardan video kaydedebilir. Masaüstüden ekran görüntüsü alabilirsiniz. Oyunlardan video kaydetme presformansı iyi denilebilir. Programın sunduğu özellikleri bakımından bence biraz eksik bir program ve sunduğu özelliklere göre $37 dolara satılması kullancılar için yüksek maliyet demek. Satın alıp kullanabilirsiniz fakat bu fiyata alınır mı düşünmek lazım?

> Fraps 30 günlük deneme sürümü indir

> Frapssatın almak için tıkla

3 – Bandicam

En iyi Ekran Kaydetme Uygulamaları

Oyunlardan video kaydetme denince ilk alka gelen programalardan birtanesi olan Bandicam, sunduğu bir çok özellik bakımından bir çok kullanıcı tarafından tercih edilen bir programdır. Masaüstü ve oyunlardan kayıt işlemi yapabileceğiniz programla ayrıca video kayıtı yaparken kameranızında sizin görünütünüzü kaydetmesini sağlabilirsiniz. Ayrıca masaüstünün belli bir bölümünü de kayıt etmenizi sağlayan programızın tek düşündüren kısmı $39 olan fiyatı, onun dışında gayet başarılı bir program.

Bandicam Oyun İçin Ekran Videosu Kaydetme Programı  ile ilgili daha ayrıntılı yazımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

> Bandicam 30 günlük deneme sürüm indir

> BandicamSatın al

4 – Camtasia Studio

En iyi Ekran Kaydetme Uygulamaları

Vİdeo kayıt etme programları arasında tartışılmaz programlar arasında olan Camtasia Studio programı gayet başaralı bir program olmasının yanı sıra video kayıt işlemi bittikten sonra video üzerinde düzenleme yapabileceğiniz olanakları da size sunuyor. Programın tek eksik yanı oyunlardan video kaydedemiyor ama onun dışında gayet başaralı bir program olması ve video kayıt performansının gayet güzel olaması programın artılarından bir kaçı. Fakat fiyat bakımından diğer rakiplerine dudak uçuklatan programımız $299 fiyatı ile profosyoneller tarafından tercih edilebilecek bir program olarak görünüyor.

> Camtasia Studio deneme sürümü indir

> Camtasia Studio satın al

En iyi Ekran Kaydetme Uygulamaları yazımızın devamı için 2.sayfaya geçiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?