La Casa De Papel Benzeri Filmler

La Casa De Papel izleyip de bağımlısı olanlar için, benzer konuya sahip en iyi La Casa De Papel benzeri filmler.

Büyük Hesaplaşma / Heat (1995)

La Casa De Papel Benzeri Filmler

IMDB :  8.2

OyuncularAl Pacino, Robert De Niro, Val Kilmer

Yönetmenliğini Michael Mann’ın yaptığı dünyanın en iyi Aksiyon-Suç filmlerinden biridir. Heat.170 dk olmasına rağmen hiç sıkılmadan izleyebileceğiniz bir filmdir.

Neil McCauley (Robert De Niro) bankalar ve zırhlı araçlar gibi büyük, riskli işlerde uzmanlaşmış bir hırsızdır. O yaptığı işte çok iyidir; o, aydınlık ve metodiktir ve kişisel yaşamı pahasına hırsız olarak yeteneklerini bularak, 30 saniye içinde yürüyemediği bir ilişkiye asla girmeyeceğini söyler.

Vincent Hanna (Al Pacino), McCauley’i yakalamaya kararlı bir LAPD dedektifidir, Hanna’nın işine bağlılığı onun sahip çıkmaya çalıştığı evden bir enkaza neden olmuştur; o iki kere boşandı, Üçüncü karısına yabancı olmaktan başka hiçbir şey yapmadı ve sorunlu üvey kıza nasıl ulaşılacağını bilmiyor.

Filmindeki erkekler hayatlarına bağımlıdırlar. Hırsızların aslında ihtiyaç duydukları paraya sahip olduğu bir sahne var. Emeklilik yapabilirler. Ancak başka bir iş kendini gösteriyor ve buna karşı koyamıyorlar: Film, çalınmış kamyonları içeren karmaşık bir zırhlı soygunla açılıyor. Titizlikle tasarlanmış bir banka soygunuyla devam ediyor.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20Sonraki sayfa

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu