Netflix’te izleyebileceğiniz en iyi 20 Animasyon filmi

en iyi animasyon filmi, netflix animasyon filmleri,Netflix eğitici çizgi film

Animasyon filmi arayışındaysanız  Netflix’te izleyebileceğiniz en iyi 20 animasyon filmi listemizde sizlere sunduğumuz en iyi netflix animasyon filmleri tavsiyelerimizi beğeneceğinize eminiz.

Animasyona dayalı filmler, fantastik dünyaları, bilim kurgu savaşlarını ve genellikle imkansız olayları deneyimlemenin mükemmel yollarıdır. Çocuk bölümünde hayli iddialı yapımlar sunan Netflix’te izleyebileceğiniz en iyi 20 animasyon filmini aşağıda bulabilirsiniz.

Shrek – Şrek

en iyi animasyon filmi, netflix animasyon filmleri,Netflix eğitici çizgi film

IMDB :  7.9

Yapım Yılı : 2001

Ürkütücü görünüme sahip yeşil canavar Shrek, kendisi için ideal eşini, yani eşit derecede çirkin bir yaratığı bulmak amacıyla yollara düşer. Bir büyücünün kehanetine göre, güzel prenses Fiona ile Şrek arasında romantik bir ilişki gelişecektir. Farklı masallardan tanıdığımız karakterlerin de yoluna çıkması üzerine, Şrek’in hayatı garip ve hareketli bir hal alır birdenbire…

William Steig’ın resimli kitabından uyarlanan yapım, animasyon tekniği açısından bir hayli iddialı. Filmin Türkçe versiyonunun seslendirme yönetmeni, aynı zamanda filmde Robin Hood’u seslendiren Volkan Severcan. Şrek’i Okan Bayülgen, Fiona’yı Oya Presciler, imparatoru ise Hakan Vanlı seslendiriyor.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol