Netflix’te izlenebilecek en iyi 10 Kore Dizisi

Netflix Kore dizileri arasında hem en iyi kore yapımlarını bir araya getirdik. İşte, IMDB puanı ile birlikte hazırladığımız Netflix’te izlenebilecek en iyi 10 Kore Dizisi.

Kore dizileri ve filmleri son zamanlarda oldukça popüler. Kore dizilerine meraklı iseniz Netflix platformunda bir çok kore dizisi bulabilirsiniz.

Gaksital – Bridal Mask

Netflix Kore Dizileri,Netflix yapımı Kore dizileri,En iyi Kore dizileri

IMDB : 8.9

Oyuncular: Joo Won, Gi-woong Park, Se-Yeon Jin

En iyi Netflix kore dizileri listemizdeki ik yapım olan Gaksital’da Güney Kore’nin Japon sömürge döneminde, Japonlara karşı mücadele içerisinde olan ve savaş sanatları konusunda becerikli Lee Kang To’nun (Joo Won) hikayesi anlatılmaktadır.

Gaksital olarak tanınan bu adamın kim olduğu bilinmemektedir. Japon sömürgesindeki bir karakolda Koreli bir polis memuru olan Lee Kang To Gaksitali yakalamak için bütün mesaisini harcar ama bir türlü yakalayamaz.

Neredeyse bütün Japon askerleri Japon sömürgesine karşı gelen ve hükümet yetkililerini sıkıntıya sokan Koreli kahramanı yakalamak için çalışırlar. Lee Kang To Gaksitali yakalayamadıkça kendi vatandaşlarına zulmeder. Bağımsızlık mücadelesi veren Korelilerle sömürgeci Japonlar arasında kalan Lee Kang To hangi tarafı seçecektir?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Sonraki sayfa

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu