Nedir, Nasıl Yapılır

En iyi Google Chrome Eklentileri

En iyi Chrome eklentileri sayesinde Chrome'u daha verimli olarak kullanabilirsiniz. 

0
(0)

Sizlere sunduğumuz en iyi Google Chrome Eklentileri ile tarayıcınıza farklı özellikler kazandırabilir ve daha iyi bir kullanım deneyimi elde edebilirsiniz.

Google’ın internet tarayıcısı Chrome, sunmuş olduğu eklenti çeşitleri ile kullanıcıların büyük beğenisini topluyor.

Bu yazımızda Google Chrome uygulama mağazasında bulunan iyi ve yararlı eklentiyi derledik. En iyi Chrome eklentileri sayesinde tarayıcınızı artık daha verimli olarak kullanabilirsiniz.

İşte en iyi Chrome eklentileri!

En iyi Google Chrome Eklentileri

Loom

En iyi Google Chrome Eklentileri

Toplamda 7 milyon kullanıcı tarafından kullanılan Loom, ekranınızı ve sesiniz kaydedip oldukça hızlı bir biçimde iş arkadaşlarınıza veya müşterilerinize göndermenizi sağlıyor.

Mote

En iyi Google Chrome Eklentileri

Mote, paylaşılan belgelere, ödevlere, e-postalara ve formlara kolayca sesli yorumlar ve sesli içerik eklemenize olanak tanıyor. Eklenti, kolay kayıt ve oynatma için Google Dokümanlar, Slaytlar, E-Tablolar, Formlar, Classroom ve Gmail’le entegre bir biçimde çalışabiliyor.

Wordtune

En iyi Google Chrome Eklentileri

Wordtune, ne söylemeye çalıştığınızı anlayan ve yazınızı daha net, çekici ve özgün hale getirmenin yollarını öneren, yapay zeka destekli bir yazma eklentisi olarak göze çarpıyor. Kısa veya ilgi çekici olmayan kelimelerle yazmaya çalılştığınız bir metni, karşı tarafın daha iyi algılayabileceği bir hale getiriyor.

Forest

En iyi Google Chrome Eklentileri

İnternet ve akıllı telefon bağımlılığına çözüm olması için tasarlanan Forest, sanal bir ağaç büyütmenizi ve bu sayede dilediğiniz süreler boyunca cihazınızdan uzak kalmanız sağlanıyor.

Dark Reader

En iyi Google Chrome Eklentileri

Tüm internet sitelerine karanlık modu entegre ediyor ve bu sayede destek vermeyen sitelerde de siyah tema kullanılabiliyor.

Dark Reader
Price: Free

Tab Manager Plus

 

Chrome eklentileri arasındaki en iyi tab yöneticilerinden biri olan bu eklenti sayesinde açık tablarınızı kontrol edebiliyorsunuz.

Nimbus Screenshot & Screen Video Recorder

Aynı zamanda bir bilgisayar programı olarak da sunulan Nimbus, Chrome için tasarlnaan en iyi ekran görüntüsü ve video kaydetme araçlarından biri olarak göze çarpıyor.

Kami

Hem öğrenciler hem de öğretmenler için tarayıcı üzerinden bir eğitim platformu sunan Kami, 2021 yılında en çok indirilen eklentilerden biri oldu.

InsertLearning

InsertLearning, öğretmenlere ve öğrencilere zaman kazandırıyor. Öğretmenler doğrudan herhangi bir web sitesine sorular, tartışmalar ve bilgiler ekleyebiliyorlar. Bu görüntüler anında öğrencilerle buluşuyor.

InsertLearning
Price: Free

Toucan

Yeni bir dil öğrenmeyi daha eğlenceli hale getirmeyi hedefleyen eklenti 2021’in dikkat çekenlerinden…

Rememberry

Hızlı revizyonlar için kelime kelimelerini bilgi kartı destelerinde düzenler.

Stylus

Favori web siteleriniz için özel temalar ve görünümler oluşturabilir ve diğer kullanıcıların tasarladığı temaları yükleyebilirsiniz. Örneğin WhatsApp Web‘e tamamen farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Stylus
Price: Free

Rakuten

Web’de indirim kuponlarını ve fırsatları otomatik olarak bulmanızı sağlar.

İstemediğiniz reklam ve içerikle karşılaşmaktan rahatsız oluyorsanız, Chrome arama geçmişinizi temizleyerek, bu durumdan kurtulabilirsiniz. İşte, bilgisayar ve akıllı telefonlar üzerinden Chrome geçmişi temizleme işlemi!

Son Güncelleme: 9 Aralık 2021

Bu yazıya kaç yıldız verirsin?

Lütfen değerlendir!

Yazının puanı: 0 / 5. Toplam oy: 0

Bu yazıya şimdiye kadar puan veren olmamış. İlk sen puanlamak ister misin?

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu