Oyun

PUBG Mobile ücretsiz Skin nasıl alınır ?

Google’ın anket uygulaması Google Opinion Rewards sayesinde UC kazanarak PUBG Mobile ücretsiz Skin alabilirsiniz.

PUBG Mobile’da birçok işe yarar eşya oyun içi para birimi olan UC ile satın alınıyor. Çeşitli silah ve kask kaplamalarının yanında bir de oyun içi kozmetik ürünlerini satın almayı sağlayan bu para birimine gerçek para harcamasıyla birlikte ulaşılıyor.

PUBG Mobile ücretsiz Skin nasıl alınır ?

Google tarafından geliştirilen ve kullanıcıların uygulama üzerinden anket sorularını yanıtlama sistemine dayanan anket uygulaması ”Google Opinion Rewards” sayesinde kredi kazanabilir,  kazanılan krediler ile birlikte UC alabilirsiniz.

Google Opinion Rewards’ı yalnızca PUBG Mobile için değil, başka uygulamalar, oyunlar içindemkullanabilirsiniz.

Google ödüllü anketler uygulamasını aşağıdaki bağlantıdan yükleyebilir ve Google anket para kazanma işlemine başlayabilirsiniz.

Bu uygulamayı ilk kez kullanıyorsanız Google ilk birkaç anket için size bir ödül sunmayabilir, ancak sonraki anketleri denemek için ödeme almaya başlayacaksınız.

Google Opinion Rewards kullanıcıları kendileri için uygun bir anket olduğunda bir bildirimle haberdar ediliyor. Tümü Google Surveys kullanıcıları tarafından hazırlanmış söz konusu anketler fikir yoklamalarından otel, ürün veya veya konum tabanlı satıcı değerlendirmelerine çok çeşitli konularda olabiliyor. Anket karşılığında sistem tarafından bir ödül veriliyor.

Biraz bakiye kazandıktan sonra, telefonunuzda PUBG Mobile’ı başlatmanız ve oyundaki UC Satın Alma bölümüne gitmeniz gerekir. ‘UC Satın Alma‘ altında, kazandığınız Google oyun bakiyesi için UC satın alabilirsiniz. Burada, ödeme yönteminiz olarak Google Play Bakiyesini seçmeniz gerekiyor.

Size vereceğimiz PUBG Mobile taktikleri ile sizde oyunlar kazanabileceksiniz.

Son Düzenleme: 20 Mayıs 2020

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

] }
Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu