1. Ana Sayfa
  2. SOSYAL MEDYA
  3. Snapchat Video İndirme Nasıl Yapılır ?

Snapchat Video İndirme Nasıl Yapılır ?

snapchat başkasının hikayesini indirme

Popüler uygulamalardan Snapchat ile anlık video ve resim payalaşbiliyorsunuz. Peki bir başkasının Snapchat videosunu indirmeye ne dersiniz? Snapchat video indirme nasıl yapılır yazımızda bulabilirsiniz.

Snapchat’te yapılan paylaşımlar belirli bir süre sonra otomatik olarak siliniyor ve kaydedilmiyor. Peki o zaman takip ettiğniz kişinin Snapchat videosunu nasıl indireceksiniz?

Snapchat Video İndirme

Snapchat video indirme işlemi doğrudan yapılamamaktadır.S napchat videolarını kaydetmenin en kestirme ve hızlı yolu ‘ekran kaydedici’ uygulama kullanmaktır.

Snapchat videolarını kaydedebilmek için ekran kaydı yapan bir uygulama olan Az Screen Recorder kullanabilirsiniz. AZ Screen Recorder bir ekran kayıt programıdır.

Uygulamayı aşağıdaki PlayStore linkinden indirebilirsiniz.

  • İlk olarak AZ Screen Recorder uygulamasını cihazınıza kurun.
  • Ardından bu uygulamayı başlatın. (Kayıt işlemine başlamayın, sadece uygulamayı açınız. Uygulamanın kayıt başlangıç butonları ekranda yer alacaktır.)
  • Ardından Snapchat’i açarak kaydetmek istediğiniz videoyu açın.
  • Video oynamaya başladığı anda ekran kayıt uygulamasına (kırmızı kare butona) tıklayarak kaydı başlatın.
  • Video bittiğinde de video kaydını durdurun.
  • Artık video galeriye kaydedildi, hepsi bu kadar.

snapchat başkasının hikayesini indirme

Kaydettiğiniz videoya galeriye ekran kayıt uygulamasının oluşturduğu klasör altından ulaşabilirsiniz. Üstelik bu yaptığınız işlemden videosunu indirdiğiniz kişinin kesinlikle haberi olmayacaktır.

Kendi Snaplerinizi kaydetmek içinse, Videoyu çektikten sonra Snapchat’te sol altta bulunan ‘Kaydet’ düğmesi üzerinden bu işlem gerçekleştirilebiliyor.

Yorum Yap
Kaynak:

Yorum Yap