Oyun

Steam en iyi Ücretsiz Oyunlar

Sitemizde sık sık Steam’de kısa süreliğine ücretsiz olan oyunlara yer veriyorsuz bu yazımızda ise tamamen bedava sunulan Steam en iyi ücretsiz oyunları bir araya getirdik.

Dünyanın en popüler oyun platformu Steam, yüzlerce ücretsiz oyunun bulunduğu büyük bir pazar.  Steam platformu sadece yaptığı indirimler ve geniş arşivi ile değil, sunduğu sosyal özellikler ve ücretsiz oyunlar ile de tam bir oyuncu platformuna dönüştü.

Steam’de ücretsiz ve iyi vakit geçirmenizi sağlayacak bir oyunları sizler için derledik.

Öncelikle; Steam ücretsiz oyunları oynayabilmek için öncelikle bir hesap oluşturmalı ve bilgisayarınıza istemciyi yüklemeniz gerekiyor.  Steam’e üye olmak ücretsizdir. Oluşturduğunuz hesap ile kredi kartı bilgisine gerek olmadan oynaması ücretsiz ibaresi bulunan oyunları kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

Steam en iyi ücretsiz oyunlar , Steam ücretsiz oyunlar, steam'de kısa süreliğine ücretsiz olan oyunlar, Steam en iyi oyunlar

Kısaca CS:GO olarak bilinen oyun daha önceden ücretli olarak bulunuyordu. Daha sonradan ücretsiz hale gelen oyun en popüler FPS oyunları arasında yıllardır tahtını koruyor. Counter-Strike‘ın üzerine tamamen revize edilmiş, yeni haritalara sahip, oyuncu eşleştirme sistemiyle tam bir eSpor oyunu haline gelen CS:GO herkes için ücretsiz indirilebilir durumda. Strasında en çok oyuncuya sahip oyun olarak da öne çıkıyor.

Dota 2

Steam en iyi ücretsiz oyunlar , Steam ücretsiz oyunlar, steam'de kısa süreliğine ücretsiz olan oyunlar, Steam en iyi oyunlar

Valve’ın en sevilen oyunları arasında gelen Dota 2, 5v5 MOBA oyunlar arasında oldukça önemli bir konuma sahip. Steam üzerindeki en çok oynanan oyunlardan olan Dota 2, büyük bir oyuncu kitlesine sahip. League of Legends ile benzer niteliklere sahip olan oyun, oynaması ücretsiz olan en kaliteli oyunlardan bir tanesi diyebiliriz. Aynı kategorideki diğer oyunlar gibi eşleştirme sistemine sahip oyun için Steam hesabı dışında bir hesap oluşturmanız gerekmiyor.

1 2 3Sonraki sayfa

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

] }