Tinder Beğenileri Görme Mümkün mü ?

Tinder beğeni görme

Son güncelleme: 6 Aralık 2018

Popüler arkadaşlık ve çöpçatanlık uygulaması olan Tinder’ı kullanan arkadaşlar Tinder beğenileri görme mümkün mü diye soruyorlar. Bizde bu yazımızda Tinder’da sizi beğenenleri görme nasıl sağlanır anlatacağız.

Arkadaşlar hile ile şunla bunla Tinderda sizi beğenenleri görmeniz mümkün değil! Ancak Tinder Gold sahibi iseniz sizi beğenenleri görebilirsiniz.

Tinder beğenileri görme ücretsiz değil tabiiki! Tinder beğenileri görmek için Tinder Gold sahibi olmalısınız. Tinder Gold abonesi olursanız, Gold eşleşme özelliği sayesinde sizi beğenen kişileri daha kaydırmadan görebilirsiniz.

Tinder Beğenileri Görme

Gold Eşleşme özelliğini sadece Tinder Gold aboneleri kullanabilir. Tinder Gold, Tinder’ın ücretli ve ekstra özellikler sunan bir paketidir.

Abone olmak için, ana ekranın en üstünde yer alan profil simgesine dokunun ve Ayarlar > Tinder Gold Al seçeneğini seçin ve satın alın.

Tinder Plus ve Tinder Gold, ayrıcalıklı özelliklere erişmeni sağlayan uygulama içi abonelik çeşitleridir. Bu ayrıcalıklar arasında; istediğin kadar profili sağa kaydırmanı sağlayan Sınırsız Beğeni Hakkı, dünyanın herhangi bir yerinde bulunan bekarlarla sohbet etmeni sağlayan Passport, yanlışlıkla yaptığın son kaydırmanı geri alan ve gördüğün son profili tekrar gösteren Geri al, seni 30 dakika boyunca bulunduğun bölgedeki en popüler profil yapan ve her ay bir kere ücretsiz olan Boost ve kalabalıktan sıyrılması sağlayan Super Like’ları sayabiliriz.

Zaten bir Tinder Gold abonesiyseniz Gold Eşleşme özelliğini kullanmak için aşağıdaki adımları takip edin!

  1. Ana ekranın sağ üst köşesindeki mesaj simgesine dokun
  2. Yeni Eşleşmeler sayfasında, altın çerçeveli ve altında uçan kalp bulunan ilk profil fotoğrafına dokun
  3. Buradan, seni Tinder’da beğenmiş olan kişileri görebilirsin
  4. Bir kullanıcının profilini görmek için üzerine dokun. Pas geçmek için sola, eşleşmek için sağa kaydır!

Tinder’da eşleşme oranını yükseltmek için neler yapabilirsiniz bu yazımızda bulabilirsiniz.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol