Tinder Hesabı Nasıl Silinir ?

Tinder Hesabı Nasıl Silinir

Son güncelleme: 14 Mayıs 2020

Tinder Hesabı Nasıl Silinir yazımızda Tinder Hesap silme, Tinder abonelik kapatma, Tinder hesap iptali nasıl yapılır gibi sorulara cevap vereceğiz.

Tinder, akıllı telefonlar için geliştirilmiş, konum tabanlı bir arkadaşlık uygulamasıdır. Bu uygulama, bulundukları bölgeye yakın kullanıcıları birbiri ile eşleştirir. Beğen ve beğenmeme seçeneği sunar. Facebook hesabı ile bağlantı kurularak oluşturulan Tinder hesabıyla yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Tinder Nasıl Kullanılır, Tinder Püf Noktaları   yazımızda Tinder ile ilgili tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Tinder Hesabı Nasıl Silinir ?

Tinder hesap kapatma işlemi çok kolaydır. Hesabınızı kapatabilmeniz için telefonunuzda yüklü olan uygulamadan hesabınıza giriş yapabiliyor olmanız yeterlidir.

Tinder uygulamsını açıp profil sekmesine gelin ve Ayarlar seçeneğini seçin.

Ekranı aşağıya doğru kaydırın, Ayarlar bölümünü en altında bulunan Hesabı Sil bağlantısına dokunun.

Hesabı Sil butonuna dokunduğunuzda karşınıza bir ekran açılacaktır. Burada Hesabımı Gizle seçeneğini seçerseniz Tinder hesabınızı dondurulacak, başkaları tarafından görünmez kılınacaktır. Ancak biz Tinder hesabını silmek istediğimiz için Hesabımı Sil seçeneğini seçiyoruz.

Tinder Hesabımı sil içeriğinde hesap kapatma nedenini belirteceğimiz bir pencere açılacak. Açılan ekranda Tinder hesabını neden silmek istediğinizi seçmeniz isteniyor. Burada Tinder’dan Hoşlanmadı seçeneğini seçebilirsiniz. Daha sonra geri bildirim için sebepleri belirtip altta yer alan Gönder ve Hesabı Sil seçeneğini  seçin.

Son olarak açılan uyarı penceresinde tekrar Hesabımı Sil seçeneği seçiniz. Böylelikle Tinder hesabı kapatma gerçeklemiş olur.

Tinder Hesabı Nasıl Silinir ?

Tinder hesabınızı kapattığınızda tüm verileriniz kalıcı olarak silinir. Bu nedenle hesabınızı kapatmadan önce iyi karar vermelisiniz. Tinder hesabınızı sildikten sonra Facebook üzerinden Tinder’e verdiğiniz izinleri kaldırmanızı tavsiye ediyoruz.

Tinder hesabını kapattıktan sonra eğer farklı çöpçatan uygulamaları arıyorsanız Tinder Benzeri Arkadaşlık Uygulamaları   yazımıza bakabilirsiniz.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol