Nedir, Nasıl Yapılır

Vodafone Altın Kulüp iptali nasıl yapılır ?

Ülkemizin önde gelen telefon operatörlerinden Vodafone’un ev hanımlarına özel sunduğu Vodafone Altın Kulüp iptali nasıl yapılır ?

Altın Kulüp’ün sunduğu Altın Tarifeler saat 12.00 ve 16.00 arasında ev kadınlarına bedava konuşma ayrıcalığı tanıyor. Vodafone Altın Kulüp üyesi kadınlar aynı zamanda hem kendileri ve ailelerinin tercih ettiği marka alışverişlerinde yıl boyunca sunulacak özel indirim ve avantajlardan faydalanma imkânı kazanıyor hem de “Altın Tarifeler” sayesinde 18 TL’den başlayan aylık fiyatlar ile iletişim harcamalarını hesaplı şekilde yönetebiliyorlar.

Ev kadınları, “Vodafone Altın Kulüp” çatısı altında sunulan Altın Tarifeler’e, Türkiye’nin 81 ilinde bulunan A101 mağazalarından ulaşabilecek. Bunun için kendilerine en yakın A101 mağazasına giderek yeni hat açtırma ya da numara taşıma başvurusu yapmaları yeterli olacak. Altın Tarifeler’in en dikkat çekici özelliği; ev kadınlarının işlerini bitirip kendilerine ayırdıkları zaman dilimi olan 12.00- 16.00 saatleri arası birbirleri ile bedava konuşabiliyor olmaları olarak öne çıkıyor.

Vodafone Altın Kulüp’e üye olmak için; ALTIN KULUP yazıp 7000’e SMS göndermeniz yeterli.

Vodafone altın kulüp kapsamı sadece kadınlarımız için geçerlidir ancak hattınıza bağlı olarak Sizlerde altın kulüp üyesi olabilirsiniz, bunun için yapmanız gereken işlem SMS atarak hattınızın onay sürecine girmesine bekleyebilirsiniz.

Vodafone Altın Kulüp iptali

# Faturalı ve faturasız hatlarda konuşma, internet ve SMS paketlerini Vodafone Yanımda Uygulaması’ndan,

# Online Self Servis’ten, 7000 Sesli Yanıt Servisi’ni ya da *7000#’i arayarak,

# Vodafone Müşteri Hizmetleri ve Vodafone Cep Merkezleri’nden iptal edebilirsiniz.

# Paketi iptal etmek için  “IPTAL ALTIN KULUP” yazarak “7000” numarasına gönderin, iptal işlemi için ayrıca aşağıdaki işlemi de yapabilirsiniz.

# Online işlemler veya Vodafone yanımda uygulamasında “Tarife ve paketlerim” seçeneğine tıklayarak Vodafone altın kulüp paketini iptal edebilirsiniz.

Son Güncelleme: 14 Mayıs 2020

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
error: Bu içerik koruma altındadır!