Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları yazımızda Turkiye’nin en büyük operatörlerinden Vodafone’un bedava internet kampanyaları hakkında bilgiler vereceğiz.

Operatör firmaları arasında yer alan ve kısa zamanda en büyük yatırımlardan birisini yapan Vodafone firması yeni yaptığı kampanyalar ile bünyesine müşteri çekmeye devam etmektedir.

Vodafone marka ismi; ses anlamına gelen Voice, veri anlamına gelen Data ve telefon (phone) anlamına gelen Fone kelime gruplarının birleşiminden doğmuştur.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone Yanımda Uygulaması ile Kazanın!

Uygulama marketinizden (AppStore – Google Play),  “Vodafone Yanımda” (eski adı ile SELF) isimli aplikasyonu indirin ve ücretsiz internet paketinden hemen faydalanmaya başlayın.

Şifrenizle giriş yaptıktan sonra paketler >> internet paketleri seçeneği altından 1 GB kotalı internet hediyenizi alabilirsiniz. Paket 30 günlüktür ve her ay ücretsiz bir şekilde yenileme hakkınız bulunmaktadır. Vodafone şifrenizi S yazıp 7000‘e göndererek öğrenebilirsiniz.

Vodafone’dan Faturasıza 2 GB NET Hediye!

Bu promosyon kampanyasından FreeZone, Red tarifeleri ve faturasız hat kullanan tüm aboneler faydalanabilir. Hemen şimdi ABONE SUPER2GB yazarak 3636 ‘a sms gönderin ve hattınıza 2000 MB internet paketi tanımlansın.  Onay mesajından sonra IPTAL SUPER2GB yazarak 3636 ‘a mesaj atmayı unutmayın! Aksi taktirde ikinci ay hattınızdan paket miktarı kadar tl düşecektir.

Vodafone’dan 4.5G Jesti – Deneme İnternet

Hattınız ve cihanız 4.5G uyumluysa 4.5G ve 4BUCAKG yazıp 4545 ’e iki ayrı sms gönderin,  3 ay boyunca hediye 2 GB internet kazanın.

Vodafone’dan Pazartesi Günlerine Özel Sürprizler!

Vodafone Yanımda uygulaması her pazartesi günü çeşitli internet paketleri hediye ediyor. Pazartesi günleri uygulama içerisinden Bana Ne Var bölümünü kullanarak hediye internetinizi alabilirsiniz. Kullanım süresi ve kaç gb olduğu şansınıza kalmış. Belki haftalık 1 gb belki de kim bilir 6 saatlik 250 mb..

Vodafone Faturalı Bedava İnternet

Bu kampanyadan yalnızca Vodafone bireysel faturalı hat sahipleri yararlanabilir. E-Fatura ile fatura detaylarını e-mail adresinize online olarak gönderilmesini talep ederek ücretsiz internet kazanın. EFATURA yazıp boşluk bıraktıktan sonra e-posta adresinizi 7000 ‘e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Akâbinde 15 gün geçerli 1 GB internet paketi hattınıza tanımlanacaktır, kampanya 1 kereye mahsustur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu