Vodafone Kalan Kullanım Sorgulama

Son güncelleme: 14 Mayıs 2020

Vodafone hattı kullanıyor ve paketinizde ne kadar bakiyeniz var merak ediyorsanız Vodafone kalan kullanım sorgulama nasıl yapılır yazımızda bulabilirsiniz.

Vodafone Kalan Kullanım Sorgulama

1- Paketinizdeki tüm kalan hakları tek bir mesajla sorgulayabilirsiniz. OZET yazıp ardından 7000’e ücretsiz olarak SMS gönderimi gerçekleştirebilirken, bu işlem ardından tüm paketinizden kalan dakika, SMS, MMS ve internet haklarınızın kalanını görüntüleyebilirsiniz.

Dilerseniz 7000’e ücretsiz olarak;
• TL yazıp gönderip hattınızda ne kadar TL kaldığını
• DK yazıp gönderip paketinizden kalan dakikanın ne kadar olduğunu
• SMS yazıp gönderip paketinizden kalan SMS sayısının ne kadar olduğunu
• INTERNET SORGU yazıp gönderip paketinizden kalan internet kotasının ne kadar olduğunu
• MMS yazıp gönderip paketinizden kalan MMS sayısının ne kadar olduğunu öğrenebilirsiniz.

2- Telefonunuzdan *7000# tuşlayarak arama tuşuna basarak karşınıza çıkan menüden öğrenme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. *7000# tuşlayarak arama tuşuna bastıktan sonra karşınıza çıkan menüden Güncel Faturam seçeneğini seçerek, ay içerisinde gerçekleştirdiğiniz kullanım detayınızı öğrenebilirsiniz.

Bu menüden paketimden kalan tutar seçeneğini seçerek ise kalan haklarınızı sorgulayabilirsiniz.

3- Dilerseniz Vodafone Müşteri Hizmetleri’ni arayarak kolayca öğrenimi müşteri hizmetlerinden gerçekleştirebilirsiniz. Vodafone kalan kullanım sorgulama numarası olarak Vodafone hatlı cep telefonunuzdan 7001’i, herhangi bir sabit hattan veya farklı bir GSM hattından (0542) 7001 000’ı arayarak bu sorgulamayı çok basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

4- Online Self Servis ve Celp Self Servis uygulamasını ziyaret ederek güncel fatura döneminizde kalan kullanım detaylarının ne kadar olduğunu kolayca öğrenip sorgulayabilirsiniz. Hem de bu işlem için herhangi bir ücret ödemenize gerek duyulmaz.

] }

1 Yorum

giyyoteen  -  10 Aralık 2019 / 12:34

teşekkürler aga; BÜYÜKSÜN…… :-)

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol