WhatsApp Eski Sürüm Yükleme

WhatsApp Eski Sürüm Yükleme 2

Android telefonlarda WhatsApp eski sürüm yükleme yaparak istediğiniz zaman Whatsapp eski sürüme dönüş yapabilirsiniz.

WhatsApp hikayeler özelliğinden menun olmayanlar için hikayelerin olmadığı Whatsapp eski sürümlere dönüş yapmak mümkündür. WhatsApp yeni durum hikayeler özelliğinden hoşlanmadıysanız WhatsApp eski sürüm indirme için sizlere Whatsapp eski sürüm apk dosyalarını sunacağız. Eski sürüm Whatsapp apk yükleyerek Whatsapp’ın eski sürümü kullanabilirsiniz.

Whatsapp eski sürüm indirmemeden önce sohbet arşivinizi Ayarlar > Sohbetler > Sohbet yedeği kısmına gelip konuşmalarınızı Google hesabınıza yedekleyebilirsiniz.

WhatsApp Eski Sürüm Yükleme
WhatsApp Eski Sürüm Yükle

WhatsApp Eski Sürüm Yükleme Nasıl Yapılır?

Gelelim Whatapp eski sürüm yükleme işlemine;

1 Whatsapp eski sürüm yükleme için ilk olarak telefonunuzda yüklü olan Whatsapp sürümünü kaldırmanız gerekmektedir. Bunun için Ayarlar > Uygulamalar > Tümü kısmına giriniz ve buradan WhatsApp’ı bularak “uygulamayı kaldır” seçeneğini seçiniz.

2 Uygulamayı kaldırdıktan yüklemek istediğiniz Whatsapp eski sürüm apk‘larına buradan ulaşabilirsiniz.

3 Verdiğimiz linkten Whatsapp sürümünü indirin, dosya apk şeklinde inecektir. APK nasıl yüklenir bilmiyorsanız buradaki yazımıza tıklayarak öğrenebilir ve Whatsapp eski sürüm apk kurabilirsiniz.

4 Son olarak Play Store’un uygulamayı otomatik güncellememesi için Play Store > Ayarlar kısmına gelip “Uygulamaları otomatik güncelleme” seçeneğini seçiniz.

WhatsApp Eski Sürüm Yükleme

Whatspp eski sürüm yüklendi. WhatsApp’ın eski haline kavuştunuz. Kurduktan sonra normal bir şekilde telefon numaranızı girip kullanmaya devam edebilirsiniz.

iPhone ve iPad için WhatsApp uygulamasının önceki sürümlerini telefona indirmek şuan için mümkün değil. Yani Whatsapp eski sürüm IOS için bulunmamaktadır.

Android telefonlarda APK olarak bu sorunu çözebiliyoruz ama iOS işletim sisteminde böyle bir seçenek yok.

Tek çaresi ise WhatsApp’ı güncellemeden önce eskisinin yedeğini almak ve yenisini beğenmezseniz eskisini geri yüklemek. Şuan için bundan başka bir yolu yoktur ve vardır diyenlere itibar etmeyiniz.

PC için Windows bilgisayara WhatsApp’ın tüm eski versiyonlarını Türkçe olarak EXE dosyası şeklinde indirmek için buraya tıklayınız.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol