VPN Hizmeti Sağlayan en iyi 10 VPN Servisi

VPN kullanırken kalite ve güvenilirlik arıyorsanız VPN hizmeti sağlayan en iyi 10 VPN servisi listemize bir göz atmanızda fayda var.

İnternet üzerinde anonim bir şekilde gezinti yapmak, kişisel bilgilerinizin ve şifrelerinizin çalınmasını engellemek istiyorsanız, iyi bir VPN hizmeti gerekiyor. Diğer yandan, internette maruz kaldığınız sansürler karşısında da VPN programları veya uygulamaları imdadınıza yetişecektir. VPN kullanmanın avantajlarını bu yazımızda sıralayacak değiliz bunun için zaten buradaki yazımızda ayrıntılı bir anlatım yapmıştık.

İnternet ortamında ücretli yada ücretsiz bir çok VPN hizmeti veren firma var. Peki bunların arasında nasıl seçim yapacaksınız?

Aşağıda size ücretini ödeyerek hem kaliteli ve hemde güvenilir VPN hizmeti almak isteyneler için en iyi 10 VPN servisini derledik. Eğer ücretsiz VPN kullanmak istşiyorsanız  En iyi Bedava VPN servisleri yazımıza bakabilirsiniz.

Trust.Zone

Trust.Zone, 30 ülkede 125 sunucusuyla on binlerce kişiye özgür ve güvenli İnternet hizmeti sunan iyi bir VPN hizmeti. Trust.Zone VPN yazılımı, kurulumu kolay bir araçtır. Seçtiğiniz VPN sunucusuna tek bir tıklamayla bağlanır.Hizmetin aylık fiyatı 6,99 dolar, 3 aylık fiyatı aylık 4,95 dolar, 1 yıllık fiyatı ise aylık 3,33 dolara geliyor. VPN’i satın almak isteyenler ödeme için kredi kartı ya da Bitcoin seçeneklerini kullanabiliyor.

Ivacy VPN

100’den fazla ülkede 450’den fazla sunucuya sahip olan Ivacy VPN, en üst düzey performansı eş zamanlı 5 giriş imkanıyla birlikte sunuyor. Birçok VPN programı gibi Ivacy VPN de sitesinde “Dünyanın en hızlı VPN programı” olduklarını dile getiriyor. Buna ek olarak torrent indirme, gizlilik, yayın izleme, kayıt tutmama firmanın ek vaatleri arasında yer almakta.Kullanıcılarına 30 gün para iadesi garantisi sunan Ivacy VPN’in 1 aylık ücreti 9,95 dolar. Bu ücreti aşağı çekmek için yıllık ve 2 yıllık paketleri satın alabiliyorsunuz. Firmanın 1 yıllık pakette talep ettiği aylık ücret 3,33 dolar. 2 yıllık pakette ise aylık ücret %77 indirimle 2,25 dolara iniyor.

HideMyAss VPN

HideMyAss VPN dünyada en çok kullanılan VPN (Virtual Private Network) programlarından birisidir. İnternetteki tüm işlemlerinizi program içerisinde seçeceğiniz sunucunun bulunduğu lokasyon üzerinden gerçekleştirebilirsiniz, HideMyAss VPN’in aylık ücreti 34,99 TL olarak görünüyor. Hizmeti 6 aylık planda satın alırsanız ücret aylık 24,16 TL’ye, 12 aylık satın alırsanız aylık 19,08 TL’ye düşüyor. Bu hizmetin ödeme seçenekleri arasında maalesef Bitcoin ya da diğer kripto para birimleri yer almıyor.

PureVPN

PureVPN kullanarak hem kişisel gizliliğinizi hem de bilgisayarınızın ağ güvenliğini koruyabilir, engelli web sitelerine giriş yapabilirsiniz.PureVPN, kullanıcılara 31 günlük para iadesi garantisi vaat ediyor. Firmanın sitesinde üç hizmet paketi öne çıkıyor. 1 aylık hizmette ücret 10,95 dolar olarak belirlenmiş. Aylık ücret 1 yıllık pakette 5,41 dolara, 2 yıllık pakette ise %68 indirimle 3,54 dolara geliyor.

SaferVPN

Yazılım incelemesi yapan birçok site tarafından güvenilen ve tavsiye edilen en iyi VPN uygulamalarından biri olan SaferVPN, yüksek performansı ve kullanım kolaylığıyla öne çıkan bir yazılım.Firma Amerika merkezli olduğu için maalesef kısmi kayıt tutmakta. Ancak politikalar içerisinde yer alan kuralda aktivite (girilen sitelerin kayıtları) kesinlikle tutulması özellikle üstüne bastırılarak vurgulanmış. SaferVPN’in aylık ücreti 10,99 dolar olarak belirlenmiş. Hizmeti 1 yıllık planla satın alırsanız bu ücret aylık 5,49 dolara, 2 yıllık alırsanız %70 indirimle aylık 3,29 dolara geliyor. Yazılım hem kredi kartı hem de Bitcoin ile ödeme yapılarak satın alınabiliyor.

Hide.me

Hide.me ileri seviye koruma, tam teşekküllü güvenlik ve sınırsız özgürlük gibi aranan nitelikleri en yüksek performansla sunmayı vaat ediyor. Yüksek dereceli güvenlik konusunda geniş tecrübeye sahip insanlar tarafından oluşturulmuş olan Hide.Me VPN ağı, kullanıcılarının hiçbir bilgilerini asla saklamıyorHide.me’nin Plus sürümünün fiyatı 1 aylık 9,95 dolar, 6 aylık pakette aylık 6,65 dolar, 12 aylık pakette aylık 4,99 dolar olarak belirlenmiş.  Premium sürümü ise 1 aylık 19,95 dolar, 6 aylık pakette aylık 13,32 dolar, 1 yıllık pakette ise aylık 9,99 dolar fiyatlara sahip. Ödeme seçenekleri konusunda en zengin imkanları sunan Hide.me, kredi kartı dışında Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Monero, Dash ve Ripple üzerinden ödemeyi mümkün kılıyor.

ibVPN

47 farklı ülkede 100’den fazla sunucuya sahip olan ve 500.000’den fazla memnun müşteriye hizmet veren ibVPN, VPN dünyasının en büyük isimlerinden biri olan ibVPN şaşırtıcı bir şekilde inanılmaz düşük bir fiyata harika bir hizmet sunuyor. VPN hızı göz alırken, kullanıcılar için onlarca güzel özellik sunuluyor.Standart VPN, Ultimate VPN ve Torrent VPN olmak üzere üç farklı kullanım paketine sahip olan ibVPN’in fiyatları oldukça uygun görünüyor. Yıllık ödeme yapmayı kabul ettiğiniz takdirde firma Standart VPN için aylık 3,08 dolar, Ultimate VPN için aylık 4,83 dolar, Torrent VPN için ise aylık 3,08 dolar talep ediyor.

Le VPN

Avrupa’nın 1 numaralı VPN hizmeti ve en gelişmiş VPN servisi olma iddialarıyla öne çıkan Le VPN, yüksek hızı ve kullanım kolaylığıyla dikkat çekiyor. 114 ülkede güncel sunuculara sahip olan Le VPN, hiçbir kayıt tutmuyor ve İnternet’te anonim kalmanız için size tüm imkanları sağlıyor. Hizmet paketlerinden birini satın aldığınız takdirde 7 gün koşulsuz para iadesi imkanı sunan Le VPN’in üç farklı periyotta üyelik çeşidi bulunuyor. Firma, 1 aylık hizmet paketinde sizlerden 9,95 dolar ücret talep ediyor. 6 aylık pakette bu ücret 7,5 dolara, 1 yıllık pakette ise aylık 4,95 dolara düşüyor.

NordVPN

NordVPN aynı anda 6 farklı cihaza koruma ve İnternet özgürlüğü sağlayabilen, hiçbir tarayıcı kaydı tutmayan, iddialı bir VPN hizmeti. NordVPN sürekli büyüyen bir alt yapıya sahip ve Türkiye’de sorunsuz çalışan VPN‘ler arasında yer alıyor.

NordVPN hizmetinin 1 aylık ücreti 11,95 dolar. Bu ücret 6 aylık pakette aylık 9 dolara, 1 yıllık planda aylık 6,99 dolara, 2 yıllık planda ise aylık 3,99 dolara düşüyor.

ExpressVPN

Hem özgürlüğünüzü sağlama hem de hack’lenme ihtimalinizi azaltma iddiasına sahip olan ExpressVPN, Windows, MacOS, iOS, Android ve Linux platformlarında kullanılabiliyor. NordVPN’de olduğu gibi ExpressVPN de merkezini off-shore merkezlerden biri olan Virgin Adaları’nı tercih etmiş. Yine kayıt yasası olmayan bu bölgede, kayıt politikası noktasında kendinizi güvende hissedeceksiniz. Firma kesinlikle aktivite kayıdı tutmuyor.

Hesabı açtıktan sonra 30 gün koşulsuz para iadesi garantisine sahip olan yazılımın 1 aylık ücreti 12,95 dolar, 6 aylık ücreti aylık 9,99 dolar, 12 aylık ücreti ise aylık 8,32 dolar olarak belirlenmiş. Hatta isterseniz bu hizmeti satın almak için Bitcoin ile ödeme imkanına bile sahipsiniz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu