WhatsApp’ı Ücretsiz Ve Telefon Numaranızı Gizleyerek Kullanın!

WhatsApp'ı Ücretsiz Ve Telefon Numaranızı Gizleyerek Kullanın! 8

Cep numaranızı vermek istemediğiniz durumlarda Whatsapp sanal numara ile WhatsApp’ı ücretsiz ve telefon numaranızı gizleyerek kullanmanın nasıl yapılacağını anlatıyoruz.

Neredeyse tüm siteler artık üyeliklerde cep telefonu numarası istemektedir. Cep telefon numarasını heryerde paylaşma istemeyenler için bu çok sıkıntılı bir durum olabilmektedir. Bu gibi durumlarda sanal telefon numaraları kişilerin bir numaralı ihtiyacı haline geliyor.

WhatsApp sanal numara sayesinde kendi numaranızı kullanmadan ücretsiz ve gizli olarak özgürce Whatsapp’ı kullanabilirsiniz.

WhatsApp’ı Ücretsiz Ve Telefon Numaranızı Gizleyerek Kullanın!

Yazımızda sizlere Whatsapp sahte numara nasıl alabileceğinizi ve bu numarayla nasıl arkadaşlarınızla konuşabileceğinizi anlatacağız.

Whatsapp sana numara almak için size 3 adet uygulama önerimiz var. iPlum, Virtual SIM ve Talk2.

iPlum ve Virtual SIM uygulamalarını kısaca geçtikten sonra Talk2 ile Whatsapp sahte numara nasıl alınır ayrıntılı olarak anlatacağız.

iPlum

iPlum, Skype ve Whatsapp gibi, uygulama içi arama multimedia mesajlaşması için Ücretsiz ve Sınırsızdır. Kullanıcılarına ABD üzerinden numara vermektedir. Ücretsiz ve Ücretli kullanıma açıktır.

Virtual SIM

Virtual SIM ile Whatsapp hesabı için numara alabiliyoruz. Virtual SIM bize 4 günlük ücretsiz kullanım sunuyor.

Telefon bölümünde Caller id kısmına bakmamız yeterlidir.  Şuanlık kullanıcılara sadece Ingiltere alan kodu ile numara vermektedir.

Virtual SIM
Virtual SIM
Developer: Virtual SIM
Price: Free

Talk2

whatsappi-ucretsiz-ve-telefon-numaranizi-gizleyerek-kullanin

Talk2 ile kolay bir şekilde fake numara alabilir. Bütün sosyal medya (Facebook, twitter, instagram) gibi hesaplarınızda veya WhatsApp’da kolaylıkla doğrulama yapabilirsiniz.

Yazımızın bundan sonraki kısmında Talk2 ile Whatsapp sahte numara nasıl alınır ayrıntılı olarak anlatacağız.

Talk2 ile Whatsapp sahte numara nasıl alınır?

1 Öncelikle aşağıdaki linkimizden Talk2’yi indirin.

Talk2
Talk2
Price: Free+

2 Programı açıyoruz ve karşımıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir.

whatsapp-sahte-numara-kullanimi

3 Bu ekrana kendi kullandığımız numaramızı girip Continue diyoruz. Ardından gelen ekrandan ” Confirm Number ” diyerek devam ediyoruz.

whatsapp-sahte-numara-kullanimi

4 Bu adımı da geçtikten sonra karşımıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir. Burada telefonumuza Onay Kodu gelecektir. 1-2 dakika zaman alabilir. Gelen onay kodunu girdikten sonra ” Submit ” butonuna tıklayıp son adımı da geçiyoruz.

whatsapp-sahte-numara-kullanimi

 

5 Uygulamanın sorunsuz çalışabilmesi için üst kısımda bulunan Connecting yazmasını beklemelisiniz.

whatsapp-sahte-numara-kullanimi

6 En son olarak ekranı sol taraftan, sağ tarafa doğru kaydırdığınızda uygulamanın özelliklerine ulaşabileceğiniz bir çekmece çıkacaktır.

whatsapp-sahte-numara-kullanimi

Bu ekranda yazan numarayı WhatsApp ‘a yazdığımızda ise WhatsApp doğrulama kodu uygulamanın mesajlar kısmına gelecektir.

Olmadı WhatsApp ‘dan beni ara seçeneğini seçerek, yine uygulama üzerinden gelen aramayı cevaplayarak doğrulama işlemini yapabilirsiniz.

WhatsApp’ı Ücretsiz Ve Telefon Numaranızı Gizleyerek Kullanın yazımız burada sona erdi. Sorun ve görüşlerinizi yazı altına ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın