Yeniyıl Gecesi İzleyebileceğiniz En Popüler 10 Yılbaşı Filmi

Yılbaşında evde kalıp, yeni yıla evinizde girecekseniz yemek ve içecek ziyafetinden sonra TV’nizi açarak Yeniyıl Gecesi İzleyebileceğiniz En Popüler 10 Yılbaşı Filmi ‘ni sizler için listeledik.

Yeni yıla evinizde girecekseniz, planlarınızı hazırlayın ve bu planların arasına gece geç saatlere kadar izleyebileceğiniz yılbaşı temalı filmleri de ekleyin.

Aşağıda Yeniyıl Gecesi İzleyebileceğiniz En Popüler 10 Yılbaşı Filmi listesini bulabilirsiniz. Keyifle izleyin.

Yeniyıl Gecesi İzleyebileceğiniz En Popüler 10 Yılbaşı Filmi

1- Evde Tek Başına (Home Alone) 1990

Ailesinden nefret eden Kevin aldığı ceza üzerine geceyi çatıkatında geçirir yalnız ertesi gün uyandığında ailesinin evde olmadığını, tatile giderken onu unuttuklarını farkeder. Başta panikleyen Kevin bunun fırsat olduğunu çok geçmeden anlar ve yalnızlığın tadını çıkarmaya başlar. Eve gözlerini dikmiş olan 2 hırsızı evden uzaklaştırmak artık Kevin’a düşmüştür…

YouTube video

2 – Noel Baba Fred – Fred Claus (2007)

Tüm çocukluğu boyunca ‘neden hiç kardeşine benzemedin’ eleştirisiyle yüzleşmek zorunda kalan Fred, büyüyünce de kardeşinin mükemmelliğinin aksine şanssız ve parasız bir adama dönüşür, hatta hapse bile girer.Nicholas abisine yardım etmeye karar verir ama bir şartla: Kuzey Kutbuna gelecek ve ihtiyacı olan parayı orada Noel Baba’nın Oyuncak Dükkanı’nda çalışarak kazanacaktır.

YouTube video

3 –  Elf (2003)

Kuzey Kutbu’nda yaşayan ve bir elf olduğunu sanan Buddy’nin yaşı ilerledikçe boyuda büyümeye başlamıştır.Böylece, Onun aslında bir insan olduğu gerçeği ortaya çıkar.Bu durum üzerine Buddy, esas babasını bulmak amacıyla New York’a gelir.Kendi büyüdüğü dünyaya hiç benzemeyen New York’ta yeni bir baba, yeni bir anne ve bir kardeş kazanır.Ancak, Buddy’i bu yeni dünyada en çok endişelendiren, insanların Noel’e karşı olan inançlarının çok zayıf olmasıdır.

YouTube video

4 – Noel Gecesi Kabusu (The Nightmare Before Christmas) 1993

Halloween Kentinin Balkabağı Kralı olmaktan usanan Jack Skellington heyecen verici birşeylerin arayışına çıkar. Bu arayışta Christmas Kentini bulur ve tüm dünya üzerinde noel gecesi çocuklara oyuncak dağıtma görevini Noel Baba’dan devralmaya karar verir.

YouTube video

5 – Grinç (How the Grinch Stole Christmas) 2000

komedi ustası jim carrey bu sefer çirkinmi çirkin huysuzmu huysuz grinç rolünde karşımıza çıkıyor. yine kahkaha garantisi veren filmde yılbaşından hoşlanmayan grinçin yaşadığı kasabadaki halka bir sürprizi vardır.

YouTube video

Yeniyıl Gecesi İzleyebileceğiniz En Popüler 10 Yılbaşı Filmi devamı için diğer sayfamıza geçiniz.

1 2Sonraki sayfa

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu