Nedir, Nasıl Yapılır

Youtube Video İndirme Nasıl Yapılır?

Youtube’dan programsız video indirme yollarıda var elbette ancak stabil sorunsuz youtube videolarını indirmek için Youtube video indirme programları kullanabilirsiniz.

Yazımızın girişindede belirttiğimiz gibi programsız youtube video indirme yöntemlerinide deneyebilirsiniz ancak web tabanlı olan servislerde görmekten rahatsız olabileceğiniz reklamların olduğunu ve bazılarında “adware” adı verilen, reklam tabanlı zararlı yazılımların olabileceğini hatırlatalım.

Youtube Video İndirme Nasıl Yapılır?

Öncelikle baştan belirtelim, YouTube videolarını indirmek için üçüncü taraf uygulamaların kullanılması YouTube’un hizmet şartlarına aykırıdır. Bu durum videoları yalnızca sunucularından doğrudan yayınlayabileceğinizi belirtir. Videoya eğer kendiniz sahip değilseniz telif hakkı sahibinden veya kamuya açık alandan izin almadıkça video indirmek de potansiyel bir telif hakkı ihlalidir.

4K Video Downloader

YouTube üzerinden hızlı ve sorunsuzca video indirmek istiyorsanız, en iyi seçenek 4K Video Downloader. Video URL’sini kopyalayın, Paste URL’ye tıklayın, formatı, kaliteyi ve konumu seçin. Hepsi bu kadar. 3D ve 360 derece videoları da indirebilirsiniz.

.:: 4K Video Downloader İndir ::.

WinX YouTube Downloader

WinX YouTube Downloader, YouTube, Facebook, Vimeo ve Dailymotion gibi birçok popüler siteden video indirebiliyor. Kullanımı 4K Video Downloader kadar kolay. URL’yi yapıştırıp çıktı formatını ve kalitesini seçmeniz yeterli. WinX YouTube Downloader, mevcut olduğunda 4K video indirebiliyor ancak 3D ve 360 derece videoları indiremiyor.

.:: WinX YouTube Downloader İndir ::.

aTube Catcher

Herhangi bir Video Dönüştürücü gibi, aTube Catcher birçok şeyi yapabilir: video indirmenin yanı sıra her türlü video oluşturabilir ve dönüştürebilir, İnternet geçmişinizden izlediğiniz klipleri bulabilir ve birden fazla dosyayı birleştirebilirsiniz. Video oynatılırken kapatabilen bir ekran kaydedici bile var, ki bu ekran görüntüleri hazırlamak için kullanışlıdır.

.:: aTube Catcher İndir ::.

Any Video Converter Free

Sayısız video formatını destekleyen program sayesinde YouTube’da hoşunuza giden videoları da indirebilir ve gerekli düzenlemeleri yapıp kaydedebilirsiniz. Oldukça kolay bir kullanımı olan Any Video Converter ile hızlı dönüştürme yapabilir ve görüntü kalitesi yüksek video dosyalarını üzerinde oynayabilirsiniz.

.:: Any Video Converter Free İndir ::.

Free YouTube Download

Temiz bir arayüzle karşımıza çıkan program indirmenin haricinde videolarınızı MP4, MOV ve AVI gibi formatlara dönüştürmenize de destek veriyor.

.:: Free YouTube Download İndir ::.

YTD Video Downloader

Windows ve Mac OS X versiyonlarının sunulduğu YTD,  YouTube‘dan video indirme üzerine kurulu bir program. Ancak YouTube‘a ek olarak YTD programıyla Vimeo ve Facebook gibi farklı sitelerde yer alan videoları da indirebiliyorsunuz.

.:: YTD Video Downloader İndir ::.

Son Güncelleme: 14 Mayıs 2020

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
error: Bu içerik koruma altındadır!