1. Ana Sayfa
  2. NASIL YAPILIR
  3. Bilgisayar ve Telefona Instagram Fotoğraf İndirme Yöntemleri

Bilgisayar ve Telefona Instagram Fotoğraf İndirme Yöntemleri

Instagram Fotoğraf İndirme Yöntemleri nelerdir? Bilgisayara, Tablete, Telefona İnstagram fotoğrafları nasıl indirilir?

instagram fotoğraf indirme android ios

Direk olarak Instagram uygulamasından fotoğraf indirmeniz mümkün değil. Yazımızda anlatacağımız Bilgisayar ve Telefona Instagram fotoğraf indirme yöntemleri, instagram paylaşımlarını kolayca cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Sosyal paylaşım sitesi Instagram, fotoğraf temelli kurulmuş ve zamanla video paylaşımlarının da yapılabildiği bir uygulama haline gelmiştir. Yazımızın girişinde de değindiğimiz gibi Direk olarak Instagram uygulamasından fotoğraf indirmeniz mümkün değil.

Instagram’dan fotoğraf indirmek için ekstra uygulama kullanmanız gerekiyor.

Şimdi Bilgisayara, Tablete, Telefona İnstagram fotoğrafları nasıl indirilir bakalım!

Bilgisayar’a Instagram Fotoğraf İndirme

Instagram‘da kaydetmek istediğiniz içeriğin sağ üzerinde bulunan zaman bölümünden ilgili URL’i kopyalayın. Daha sonra Downloadgram.com adresine giderek kopyalamış olduğunuz URL’i yapıştırın ve altındaki indir butonuna basın. Böylece indirmek istediğiniz içeriği bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

iPad ve iPhone’a Instagram Fotoğraf İndirme

Eğer iPhone üzerinden bir Instagram fotoğrafını indirmek istiyorsanız bunun için geliştirilmiş uygulamalardan birini indirmeniz gerekiyor.

Biz Instagram Fotoğraf İndirme için ‘Instant Save – Quickly Repost’ uygulamasını kullanacağız. Uygulamayı aşağıdaki AppStore linkinden cihazınıza indirebilirsiniz.

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra Instagram’dan indirmek istediğiniz içeriğin URL’ini kopyalayın.

Daha sonra Instant Save – Quickly Repost uygulamasına geri dönün. Döndüğünüzde karşınıza linkini kopyaladığınız fotoğraf çıkacak. O fotoğrafa dokunduktan sonra Save’e dokunmanız yeterli.

iPhone'a Instagram Fotoğraf İndirme

Android’e Instagram Fotoğraf İndirme

Eğer Android üzerinden bir Instagram fotoğrafını indirmek istiyorsanız QuickSave isimli uygulamayı kullanabilirsiniz.

Uygulamayı açtığınızda ilk olarak karşınıza çıkan Instagram anahtarını açmanız gerekiyor. Bu anahtarı açtıktan sonra Instagram uygulamasına geri dönüp, indirmek istediğiniz fotoğrafın URL’ini aynı yöntemle kopyaladığınızda içerik otomatik olarak indirilecek.

Yorum Yap
Kaynak:

Yorum Yap