Youtube’da nasıl 4K video indirilir?

Youtube’da nasıl 4K video indirilir?

Son güncelleme: 14 Mayıs 2020

Bildiğiniz gibi Youtube, bir süre önce yüksek çözünürlükte, yani 4K videolara destek vermeye başladı. Her ne kadar yüksek çözünürlük sunsa da bu videoları izlemek biraz can sıkıcı olabiliyor çünkü, videolarda donma sorunu ortaya çıkıyor. Bu yazımızda sizlere “Youtube’dan nasıl 4K video indirilir?” konusunu hazırladık. İnternetten, online video oynatıcılardan video indirmenin bir çok yöntemi var, bu yöntemleri bu yazımızda sizlerle paylaşacağız.

Yöntem 1-) Freemake Video Downloader adlı program sayesinde internen istediğiniz videonun URL adresini yapıştırarak video indirebilirsiniz, program oldukça basit, bir o kadar da işlevseldir diyebiliriz.

Yöntem 2-) İnternet Download Manager adlı program, sadece video değil tüm indirmelerinizi hızlandıracak, performans sağlamak için geliştirilmiş bir indirme aracıdır. Program, bir çok platform üzerinden kalite kaybı olmadan video indirmeye de izin verir, üstelik hangi çözünürlükte indireceğinizi de seçme şansı sunmakta.

Yöntem 3-) Firefox için geliştirilmiş bir tarayıcı eklentisi olan Video DownloadHelper ile, internetten online video oynatıcılardan video indirebilirsiniz. Bu eklenti de diğer programlar gibi kalite kaybı yaşatmadan videoları bilgisayarınıza indirmenizi sağlayacaktır. Eklentiyi tarayıcınıza kurmak için BURADAKİ sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Youtube’dan video indirmenin bir çok yolu olduğunu söylemiştik, sizler için en basit 3 yöntemi paylaştık. Bu yöntemler ile 4K dahil olmak üzere videoları istediğiniz çözünürlükte bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Gelişmeler, yeni haberler ve ipuçları için takipte kalınız.

] }

1 Yorum

Allah ne muradın varsa versin tuttuğun altın olsun eyw çok sağol bitanesin

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol