Islıkla Telefon Bulma

Islık çalarak yakın çevrede kaybolan eşyaları bulmak bir dönem anahtarlar için modaydı. Daha sonraları ıslıkla ışık açma / kapatma gibi birçok teknolojik yenilik karşımıza çıktı.Bu yazımızda Islıkla Telefon Bulma‘nın nasıl yapılacağını anlattık.

Geçen giden yıllar ıslıkla bulunabilecek ürünlerin çeşidini komple yeniledi ancak kaybetme alışkanlığı olan kişiler için pek de bir şey değişmedi denebilir. Bu nedenle özellikle günlük hayatın vazgeçilmezi haline gelen akıllı telefonlar için Whistle Phone Finder PRO uygulaması geliştirilmiş.

Islıkla Telefon Bulma

Uygulama son derece basit. Android kullanıcıları için şu adresten indirilebilir durumda. Arayüz tek ekrandan oluşuyor. Kullanımı tam da olması gerektiği gibi sade.

Islıkla Telefon Bulma-1

Uygulama ekranında Dedect whistle only when screen is off seçeneği, telefon uyku modundayken özelliği devreye alıyor. Bu özellik ön tanımlı olarak gelmiyor ve sizin seçmeniz gerekiyor. Play Sound seçeneğinden, siz ıslık çaldığınızda telefonun size çalacağı melodiyi belirleyebiliyorsunuz. Kendiniz de telefonunuza bir şeyler yüklemişseniz uygulamaya tanımlayabiliyorsunuz. Islıkla telefon bulma böylece kolay bir işlem haline geliyor. Diğer seçeneklerden Set max volume on sound play özellikle tavsiye ettiğimiz bir seçenek. Telefonunuzun sesi kısık olsa bile son sesle ıslığınıza cevap veriyor. Ayrıca sırasıyla flaş ışığının çakmasını ve titreşimi de buradan ayarlayabiliyorsunuz.

Bu yazı 183 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Android 7.0 WhatsApp Bildirim Sorunu

Android 7.0 Nougat güncellemesi alan telefonlarda Whatsapp bildirim gelmeme sorunları yaşanmakta.

0 17 17 Ocak 2017

iPhone Uygulama Bildirimlerini Kapatma Nasıl

iPhone uygulama bildirimlerinden rahatsız olanlar için iPhone Uygulama Bildirimlerini Kapatma Nasıl

0 27 16 Ocak 2017

Tarayıcıların Bellek Tüketimini Önlemek için

Tarayıcınız, siz internette dolaşırken açtığınız onlarca sayfa ile bilgisayar kaynaklarını tüketir.

0 19 17 Ocak 2017

En Çok Çalınan Şifreler

Geçtiğimiz yılın hack ve zararlı yazılımlar aracılığıyla hackerlar tarafından En Çok

0 17 17 Ocak 2017

PlayStation 4 için En iyi

PlayStation 4 almayı düşünüyorsanız sizler için seçtiğimiz PlayStation 4 için En

0 54 2 Ocak 2017
İçerik önerileri, tanıtım yazısı, diğer istek ve şikayetlerinizi adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabi.com - Teknoloji dünyasında bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı problemlere ait çözümleri sitemiz içeriğinde kolayca bulabilirsiniz.