Pokemon GO Maksimum CP Listesi

Pokemon GO Maksimum CP Listesi

Her Pokémon’un HP (Hit Point) ve CP(Combat Power) adı verilen iki farklı değeri vardır. Pokémon’un HP değerine savaş sırasında azalan bir can olarak bakabilirsiniz. Özellikle Gym noktalarına konulacak olan Pokémon seçiminde ve savaş sırasında dikkat edilmesi gereken HP değerinin hangi Pokémon için maksimum ne kadar olabileceğini aşağıdaki Pokemon GO Maksimum CP Listesi nden görebilirsiniz.

Pokemon Go oyunu oynarken, hangi pokemonların en yüksek CP’ye ulaşabileceğini aşağıdaki tablodan detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken bir husus CP’ler level’iniz ile doğru bağlantılıdır. Stardust ve Candy’niz yeterli miktarda olsa bile bir pokemonu ancak Level’inizin izin verdiği kadar CP’sini arttırabilirsiniz.

Pokemon GO Maksimum CP Listesi

Pokemon GO Maksimum CP Listesi-1

Bu yazı 196 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Zyxel Modem İnternet Sorunu Çözümü

Bazı Zyxel modem kullanıcıları internete bağlanma konusunda sıkıntılar yaşamaktadır. Bu yazımızda

0 25 3 Aralık 2016
Teknoloji dünyasında bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı problemlere ait çözümleri sitemiz içeriğinde kolayca bulabilirsiniz.Eklenen/Alıntı yapılan kaynaklar konusunda çok hassasız. Telif ihlali olarak gördüğünüz içerikleri, tanıtım yazısı ve diğer istek/önerilerinizi teknolojidolabi@yandex.com adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabı - akıllı telefon, android, ios, sosyal medya, bilgisayar, donanım, internet, oyun, nedir, nasıl çalışır