Whatsapp’ta Durum Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Akıllı telefonların en popüler uygulaması Whatsapp’ta kendi durumunuzu ifade etmenize  olanak sağlanıyor. Bu güncellemeyi istediğiniz an gün içerisinde yaşadıklarınız göre veya ruh halinize göre değiştirmeniz mümkün. Whatsapp uygulaması kullanan tüm hesabınıza ekli kullanıcılar gün içerisindeki durumunuzu görebiliyor. Whatsapp uygulaması içerisinden durum güncellemesi yapmak oldukça kolay ve eğlenceli. Peki Whatsapp’ta Durum Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Whatsapp’ta Durum Güncellemesi Nasıl Yapılır?

-Whatsapp durum güncellemesi yapmak için ilk olarak cihazımız üzerinden uygulamayı açıyoruz. Uygulama açıldıktan sonra profilinizin yanında bulunan menü sekmesine tıklıyorsunuz.

-Whatsapp uygulamasında menü sekmesi açıldığında sekme içerisinde bulunan seçeneklerden Durum sekmesine seçeneğine dokunarak açıyoruz.

Whatsapp'ta Durum Güncellemesi Nasıl Yapılır?

-Durum sekmesini açtığınızda karşınıza çıkan ekran üzerinde bulunan kalem görselinin üzerine tıklayarak yazmak istediğimiz durum güncellemesini yapıyoruz.

Whatsapp'ta Durum Güncellemesi Nasıl Yapılır?

-Durum sekmesi üzerinde yazdığımız güncellemeyi tamam diyerek onaylıyoruz. İsterseniz durum güncellemeleriniz sırasıyla aşa kısımda yer alacaktır. Daha sonraki işlemlerde hazır olarak bulunan durum güncellemelerinden birini seçerek kullanabilirsiniz.

Sahte Numara ile WhatsApp Kullanma

Bu yazı 178 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

iPhone Whatsapp Sohbet Yedekleme ve

iPhone Whatsapp Sohbet Yedekleme ve Geri Yükleme için iPhone’da iCloud yedekleme

0 1 20 Şubat 2017
İçerik önerileri, tanıtım yazısı ile diğer istek ve şikayetlerinizi teknolojidolabi@yandex.com adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabi.com - Teknoloji dünyasında bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı problemlere ait çözümleri sitemiz içeriğinde kolayca bulabilirsiniz.