• DOLAR
  3,4727
  % -0,44
 • EURO
  4,1672
  % -0,40
 • ALTIN
  146,6075
  % 0,15
 • BIST
  104.671
  % -0,24


Sahte Numara ile WhatsApp Kullanma

Sahte Numara ile WhatsApp Kullanma

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ı sanal numaralar ile kullanabilirsiniz. Yazımızda Sahte Numara ile WhatsApp Kullanma nasıl yapılır anlatıyoruz.

WhatsApp’ı sanal telefon, sahte telefon numaraları sayesinde kendi numaranızı kullanmadan ve de ücret ödemeden kullanmanız mümkün!

Sahte Numara ile WhatsApp Kullanma

WhatsApp uygulaması çoğumuzun telefonunda yüklüdür muhtemelen. Herkeste kendi numarasını kullanıyordur.. WhatsApp’ı artık kendi numaramız olmadan kullanabiliriz. Böylece ilk yıldan sonraki kullanım ücretini de pratikte tahsil edemeyecekler.

Sahte Telefon Numarası Nasıl Alınır ?

Günümüzde sahte telefon numarası alma hemen hemen herkesin ihtiyacı haline geldi. Öyle ki her nereye üye olmaya çalışsak bizden cep telefonu numarası ile SMS onayı isteniyor.

Bu gibi durumlarda sahte telefon numaraları kişilerin bir numaralı ihtiyacı haline geliyor.

Eğer siz de sahte telefon numarasına ihtiyaç duyuyorsanız yapmanız gerekenler çok basit.

İlk olarak sahte telefon numarası sitesi www.receivesmsonline.net internet sitesine girin ve listeden bir telefon numarası seçin.

Seçtiğiniz telefon numarasını başındaki + (artı) işareti ile birlikte kopyalayıp sizden telefon numarası isteyen kuruluşun telefon numarası bölümüne yapıştırın. Eğer hata alırsanız başındaki + (artı) işaretini silmeyi deneyin.

Sahte Telefon Numarası Nasıl Alınır

Eğer tekrar hata alıyorsanız bu kuruluş sadece +90 ile başlayan Türkiye merkezli telefon numaralarını kabul ediyor demektir. Günümüzde Türkiye merkezli sahte telefon numarası bulmak çok zor.

Yukarıdaki adımları uyguladıktan sonra seçtiğiniz sahte telefon numarası sayfasını yenileyerek gelen SMS‘leri kontrol edin.

Bu sayede sahte telefon numarası alma işleminiz tamamlanmış olur.

İşlem bu kadar! WhatsApp’ı artık kendi numaramız olmadan kullanabiliriz. Böylece ilk yıldan sonraki kullanım ücretini de pratikte tahsil edemeyecekler.

WhatsApp’tan Yüklenen Fotoğraflar Otomatik Olarak Nasıl Silinir

Sosyal Medyada Paylaşın:

4 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Resimde görüneni kutuya yazınız: *


İçerik önerileri ve diğer istek ve şikayetlerinizi teknolojidolabi@yandex.com adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabi.com-Sitemizde bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunlara ait çözümleri kolayca bulabilirsiniz.