Nedir, Nasıl Yapılır

Firefox Ücretsiz VPN Uygulamaları

0
(0)
Firefox Ücretsiz VPN Uygulamaları hem yasaklı sitelere giriş için hemde internette gizli gezinti için kullanmanız gereken uygulamalardandır.

VPN sadece sansürü aşmak için kullanılan bir araç değil. Kısaca VPN, bağlantınızı güvenli hale getirir ve herhangi bir ağa bağlanırken sizin bağlantınızı şifreler ve kimliğinizin bulunamamasını sağlar.

Sansürden dolayı ulaşamadığınız siteleri ziyaret edebilmenizi ve internette gizli kalmanızı sağlayacak Firefox Ücretsiz VPN Uygulamaları

SetupVPN

mozilla firefox vpn eklentisi ücretsiz

SetupVPN kullanmadan önce kayıt yaptırmanız gerekir, ancak daha fazla sunucu konumunuz olacaktır. SetupVPN’in ücretsiz sürümü 24 farklı VPN sunucu konumunu seçmenize izin veriyor. SetupVPN ayrıca bir İP Arama özelliğine de sahiptir. Kullandığınız VPN sunucusunun İP adresini kontrol etmek için bu özelliği kullanabilirsiniz.

SetupVPN Firefox VPN eklentisini buraya tıklayarak

indirebilirsiniz.

TouchVPN

mozilla firefox vpn eklentisi ücretsiz

VPN ile bağlanılması istenen ülke seçimi şansını kullanıcılarına sunan TouchVPN, kullanılabilecek en iyi VPN uygulamaları arasında yer alıyor. TouchVPN’de tek tıklamayla bağlan düğmesi ile İsveç, İngiltere, Danimarka, Fransa, ABD, Hollanda ve Kanada’daki sunucuları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

TouchVPN Firefox VPN eklentisini buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Hola VPN

mozilla firefox vpn eklentisi ücretsiz

Hola VPN, ücretsiz VPN’ler arasında dünyaca bilinen isimler arasında yer alıyor. Firefox için ise Hola VPN, Mozilla kullanıcıları arasında da en çok tercih edilen VPN uygulamaları arasında.

Hola VPN Firefox VPN eklentisini buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Hotspot Shield

mozilla firefox vpn eklentisi ücretsiz

Hotspot Shield VPN , güzel bir arayüze sahip olan Firefox için bir VPN eklentisidir. Eklenti arabirimindeki indirme ve yükleme hızını fark ederek mevcut VPN’in ağ kalitesini zahmetsizce kontrol edebilirsiniz. Bu eklentiyi sevmenizi sağlayan bir şey önce bir hesap oluşturmanıza gerek kalmadan kullanabilirsiniz.

Hotspot Shield VPN Firefox VPN eklentisini buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Browsec VPN

mozilla firefox vpn eklentisi ücretsiz

Kayıt işlemi gerektirmeyen, Browsec VPN hiç şüphesiz favori VPN eklentiniz olacaktır. BBu VPN’nin ücretsiz sürümü, VPN’yi dört farklı sunucu konumundan kullanmanızı sağlar; ABD, Singapur, İngiltere ve Hollanda.

Browsec VPN Firefox VPN eklentisini buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Hoxx VPN

mozilla firefox vpn eklentisi ücretsiz

Hoxx VPN Proxy’yi kullanmak için bir hesap oluşturmak da gereklidir. Aynı zamanda ücretsiz sürümü ile ücretli VPN eklenti 26 farklı VPN sunucu konumunu seçmenize izin verir. Hoxx VPN Proxy görünüyor, SetupVPN ile aynı çekirdek ile inşa edilmiştir. Her ikisi de son derece benzer bir arayüze ve aynı zamanda özelliklere sahiptir. İP Arama özelliğini kullanmakta olduğunuz VPN sunucusunun İP adresini de kontrol edebilirsiniz.
Hoxx VPN Proxy Firefox VPN eklentisini buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Son Güncelleme: 14 Mayıs 2020

Bu yazıya kaç yıldız verirsin?

Lütfen değerlendir!

Yazının puanı: 0 / 5. Toplam oy: 0

Bu yazıya şimdiye kadar puan veren olmamış. İlk sen puanlamak ister misin?

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu