4K ve 8K Yüksek Kalite Youtube Video İndirme

Youtube’dan Full HD (1080p, 4K, 8K) videolar indirebilirsiniz.

Youtube’da 4K ve 8K yüksek çözünürlükte videolar hayli yaygınlaşmaya başladı. Bizde bu yazımızda 4K ve 8K yüksek kalite Youtube video indirme işleminin nasıl yapılacağını anlatacağız.

4K, 8K  gibi yüksek çözünürlüklü videolar, hızlı ve stabil internet bağlantısı gerektiriyor. Bu yüksek çözünürlüklü videoları takılmadan rahatça izleyebilmek için en mantıklısı seçim full HD videoları indirmek ve izlemek olacaktır.

Youtube’dan Full HD (1080p, 4K, 8K) video indirmek için Jihosoft 4K Video Downloader programını kullanabilirsiniz.

4K ve 8K Yüksek Kalite Youtube Video İndirme

Jihosoft 4K Video Downloader programı sadece 4K değil 8K 60fps Youtube videolarınıda indirebiliyor. Dilerseniz bu videoları MP3 formatınada çevirebilmeniz mümkün. Üstelik sadece Youtube değil Dailymotion videolarınıda indirebilirsiniz.

Şimdi bu programlar Youtube yüksek kalite video indirme nasıl yapılır bakalım.

1 Öncelikle Jihosoft 4K Video Downloader’ı buraya tıklayarak bilgisayarınıza indirin ve yükleyin.

2 YouTube’a girin, indirmek istediğiniz 4K yada 8k videoyu aratın, videoya sağ tıklayıp Video URL’sini Kopyala’yı seçin.

youtube 1080p video indirme

3 Programı açın ve ana arayüzde göreceğiniz Paste URL butonuna tıklayarak video bağlantısının eklenmesini sağlayın.

youtube 1080p video indirme

4 Açılır pencere karşınıza çıkacaktır. Videoyu ayrıca MP3 olarak indirmek istiyorsanız (Convert to MP3), sadece sesi indirmek istiyorsanız (Original audio) kutucuklarını işaretlemeyi unutmayın.

Burada videonun kapak görselini indirmeniz için (Download Video Cover), videonun altyazılarını indirmeniz için de (Download subtitles) bir seçenek sunuluyor. Sadece videoyu indireceksiniz, Only Download’u seçip Download butonuna tıklıyorsunuz.

youtube 1080p video indirme

5 Youtube 4K ve 8K Video indirme başlayacaktır. Bu ekranda altta Speed’i Unlimited olarak ayarlarsanız, videoyu son hız indirirsiniz.

youtube 1080p video indirme

Youtube yüksek kalite video indirme tamamlandıktan sonra direkt izleyebilir veya istediğiniz bir formata dönüştürebilirsiniz.

4K ve 8K yüksek kalite Youtube video indirme işlemi bu kadar  basit.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu