Akıllı Telefonunuzla Kusursuz Fotoğraflar Çekmenizi Sağlayacak Uygulamalar

Akıllı Telefonunuzla Kusursuz Fotoğraflar Çekmenizi Sağlayacak Uygulamalar

Bu yazımızda Akıllı Telefonunuzla Kusursuz Fotoğraflar Çekmenizi Sağlayacak Uygulamalar’dan 6 tanesini sizler için derledik.

Cep telefonuyla fotoğraf çekmenin bir diğer avantajı da çektiğiniz fotoğrafları akıllı telefonunuz üzerinden herhangi bir uygulama aracılığıyla düzenleyerek sosyal medya mecralarında paylaşabilmektir.

Akıllı cep telefonlarının kameraları günden güne yepyeni özellikler ediniyor ve çok daha işlevsel bir hal alıyor. Gelişmiş özellikleriyle dikkat çeken yeni nesil cihazların en belirgin özelliği de yüksek çözünürlüğe sahip kameraları.

Akıllı Telefonunuzla Kusursuz Fotoğraflar Çekmenizi Sağlayacak Uygulamalar

Akıllı Telefonunuzla Kusursuz Fotoğraflar Çekmenizi Sağlayacak Uygulamalar ile Android ve IOS telefonunuzla mükemmel fotoğraflar yakalayabilir ve fotoğrafçılık konusunda kendinizi geliştirebileceksiniz.

Akıllı Telefonunuzla Kusursuz Fotoğraflar Çekmenizi Sağlayacak Uygulamalar

Fotor

Fotor, en sevdiğiniz resimlerinizi ve fotoğraflarınızı geliştirebilmeniz ve düzenleyebilmeniz için tasarlanmış, gelişmiş özelliklere sahip bir resim düzenleme programıdır.

Program, kontrast veya parlaklık gibi görüntü parametrelerini düzenleyebilmeniz için içerisinde birçok farklı araç içermektedir.

Ayrıca resimlerin kendi belirleyeceğiniz bir bölümünü kesebilir, bulanıklaştırabilir, metinler ekleyebilir, farklı renk efektleri uygulayabilir veya çerçeveler ekleyebilirsiniz.

Qwik

Kendini “fotoğraf çekmenin en hızlı ve kolay yolu” olarak tanıtan Qwik, olduça kolay ulaşabileceğiniz filtre ve çerçeve seçenekleriyle fotoğrafınızı saniyeler içinde düzenlemenizi sağlıyor.

Fotoğraflarınıza hızlı ve kolay bir şekilde etkileyici fontlarda ve şekillerde yazılar eklemenize olanak tanıyan başarılı bir uygulama. Kolay kullanılan tasarımı ve içerisindeki farklı pek çok seçenek ile fotoğraflarınıza çok hoş tasarımlar yapabilirsiniz.

Camera MX

Tablet ve akıllı telefonlarınızda kullanabileceğiniz kamera uygulamalarından bir tanesi de Camera MX ve hem ücretsiz olması hem de pek çok gelişmiş özelliği bünyesinde barındırması sayesinde oldukça tercih edilirlerden bir tanesi haline geliyor

Fotoğraflarınızı çekmeden önce direkt olarak canlı kamerayı efektlendirebilmeniz sayesinde nasıl bir sonuç elde edebileceğinizi kolayca görebiliyor ve hatta bu önizlemeler içerisine çerçeveler de ekleyebiliyorsunuz. Çekmenizin ardından optimize ettiğiniz fotoğraflarınızı kolayca sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilir ve arkadaşlarınıza da gösterebilirsiniz.

Pixlr-o-matic

Pixlr-o-matic masaüstünüzde fotoğraflarınıza vintage ve retro tarzda fotoğraf filtreleme efektleri uygulayabileceğiniz ve çerçeve ekleme gibi işlemleri gerçekleştirebileceğiniz ve tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

Pixlr-o-matic
Price: Free
‎Pixlr-o-matic
Price: Free

PicLab HD

PicLab, fotoğraflarınıza yazı ekleyebileceğiniz ve çeşitli fotoğraf efektleri uygulayabileceğiniz ücretsiz bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Fotoğraflarınıza göz kamaştıran filtre ve fotoğraf efektleri kolayca uygulayabilir, tasarım harikası fontlarla dilediğiniz mesajı verebilir, fotoğraflarınıza kenarlık ekleyebilirsiniz.

‎Photo Editor
Price: Free+

Photoristic HD

Eğer fotoğraf çekmek kadar fotoğrafların kendileriyle oynamayı ve ortaya kendinize ait tasarımlar barındıran ve profesyonel görünen eserler çıkarmayı seviyorsanız Photoristic HD tam aradığınız program.Photoristic HD, çektiğiniz tüm fotoğraflarla dilediğiniz gibi oynayabileceğiniz veya düzeltebileceğiniz özellikler taşıyor. Üstelik kullanmak da oldukça kolay.

Photoshop HD
Price: Free

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol