Mobil

Android için En İyi 10 Müzik Uygulaması

Android cihazları için alternatif olarak müzik çalar uygulamaları arayan kullanıcılar ise uygulama mağazası Play Store’daki çok sayıda müzik çalar uygulaması arasında kayboluyor. Android için En İyi 10 Müzik Uygulaması‘nı sizin için derledik. Değerlendirme kıstasımızı uygulamaların Google Play Store’dan indirilme oranları ve kullanıcı yorumları oluşturdu.

Android için En İyi 10 Müzik Uygulaması

1-Black Player Music Player

Reklam içermeyen özelliği ile öne çıkan Black Player Music Player, MP3, WAV, OGG gibi standart yerel müzik dosyası formatlarını destekliyor.

1-Black Player Music Player

Ekolayzer Build, BassBoost ve 3D Virtualizer veya harici Ekolayzer kullanma seçeneğini sunan uygulama, kişiselleştirilebilir uygulama içi çözümler içeriyor.

Uygulama içi ek satın almalar içeren uygulama, ücretsiz olarak  Google Play Store’dan indirilebiliyor.

2-Google Play Music

Google Play’in müzik uygulaması olarak kullanıcılara sunulan Google Play Music, Android kullanıcılarının genel tercihini oluşturuyor.

2-Google Play Music

Uygulama, özel çalma listeleri oluşturma, şarkı sözlerini bulma yönünde destek, geniş kütüphanede şarkı arama gibi özellikleri kullanıcılara sunuyor.

3- jetAudio Music Player

Basic 10 bant grafik ekolayzer, çeşitli ses efektlerine sahip müzik uygulaması, AM3D ses geliştirici, Bongiovi DPS gibi özellikleri kullanıcılara sunuyor.

3- jetAudio Music Player

14 uygulama Widget’ı içeren jetAudio Music Player, uygulama içi satın almalar haricinde ücretsiz olarak Google Play Store’dan indirilebiliyor.

4-Media Monkey

UPnP / DLNA sunucularından oyun, indirilmiş medya vb. uygulamalara erişimi barındıran Media Monkey, müzik haricinde diğer eğlence amaçlı çözümleri de kullanıcılara sunmayı amaçlıyor.

4-Media Monkey

HTC cihazlarda Ses Beats ile uyumlu olan uygulama, ücretsiz olarak indirilebiliyor.

5-n7 Player Music Player

Uygulama bünyesindeki müziklere ulaşmak için tek tek arama yapma sorununu odağına alan uygulama, tüm şarkıları uygulama ara yüzünde kullanıcılara sunuyor.

5-n7 Player Music Player

10 Bant ekolayzer ile yüksek kalitede müzik dinleme çözümünü kullanıcılara sunan uygulama, FLAC, OGG gibi formatları çalıştırabiliyor.

Google Play Store’da 4.5 orana sahip uygulama, ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Son Güncelleme: 5 Mart 2021

1 2Sonraki sayfa

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu