iPhone Müzik İndirme Programları

Bu yazımızda size IOS yüklü cihazlarınızda internet bağlantısı olmadan müzik dinleyebilmeniz için en iyi iPhone müzik indirme programları sunacağız.

iPhone için müzik indirme programları arıyorsanız doğru adrestesiniz. Çevrimdışı müzik dinleyebileceğiniz en iyi uygulamaları listeledik. Listedeki uygulamaların tamamı müzikleri kendi bünyesine indirerek çevrimdışı müzik dinlemenizi sağlar.

iPhone Müzik İndirme Programları

Freegal Music

iPhone Müzik İndirme Programları

By Library Ideas, LLC tarafından geliştirilen bu program ile veritabanında bulunan 7 milyon şarkıya tek bir tıklama ile ulaşabilirsiniz.Yapmanız gereken büyüteç simgesine tıklayıp istediğiniz müziği aratmak hemen ardından yandaki siyah butona tıklayak istediğiniz müziği indirebilirsiniz.

Tubidy

Tubidy ios işletim sistemi için tasarlanmış iphone ve ipad müzik indirme programlarından biridir.Tubidy sadece müzik indirme programı değildir.Aynı zamanda youtube üzerinden video bile izleyebilirsiniz.İndirmek istediğiniz videoları farklı formatlarda ses dosyası olarak kayıt edebiliyorsunuz.Kendi zevkinize göre oynatma listesi oluşturabilir ve paylaşabilirsiniz.

Spotify Music

Dünyaca ünlü spotify herkes biliyordur.Şahsen benim üyeliğim bulunan bir plartformdur.Müzikleri reklamsız ve kaliteli olarak dinleyebiliyorsunuz.Kendi zevkinize göre oynatma listeleri oluşturabiliyorsunuz.Diğer kullanıcılar nasıl listeler oluşturmuş onlara bakabiliyorsunuz.
Bu program ile müzikleri hem dinleyebilir hemde indirebilirsiniz.

Free Music Downloader

Bu program ile sınırsız müzik indirebilirsiniz.Bir çok uygulama indirme yaparken sınır koyuyor fakat bu uygulamada o sınır yok.İphone ve ipad cihazınız için Soundcloud üzerinden dilediğiniz müziği tek bir tıklama ile indirebilirsiniz.İndirmeden önce isterseniz dahili player özelliği ile dinleyebilirsiniz.En güzel özelliği bence uygulama ile müzik indirme yaparken arka planda çalışıyor olmasıdır.Gece uyumadan indirmesini istediğiniz müzikleri uygulamaya ekleyip sabah kalktığınızda hepsi bitmiş olabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu