Mobil

Android Telefonlar için Not Alma Uygulamaları

Alışveriş listesi, unutmamanız gereken şeyleri not etmeniz için Android Telefonlar için Not Alma Uygulamaları ‘ndan en iyilerini derledik.

Akıllı telefonlar sundukları birçok gelişmiş özellik ve sıradışı teknolojinin yanında not almak gibi; bizim için her daim çok önemli ve basit bir gereklilik olan eylemleri de daha işlevsel hale getiriyor. Yine de onlarcası arasında sizin için doğru olan not alma uygulamasını bulmak pek de kolay bir şey değil.

Unutmak istemediğiniz şeyleri bir akıllı telefona not alma fikri, akıllı telefonların yaygınlaşmaya başladığı zamanlardan bu yana kullanılan kullanışlı bir fikir.

Android Telefonlar için Not Alma Uygulamaları

Google Play uygulama mağazasında çok sayıda not alma uygulaması var. Bazıları farklı platformlar arasında eşitleme yapıyor, bir kısmı bulut depolama teknolojilerini kullanıyor, bazı araçlar da eşsiz arayüzleriyle ön plana çıkıyor. Dilerseniz sizler için derlediğimiz en iyi Android Telefonlar için Not Alma Uygulamaları ı nelermiş hep birlikte görelim.

Evernote

Not alma uygulamaları arasında haklı bir üne sahip olan Evernote, listenin açık ara en iyi uygulaması.

Hem Android hem de iOS platformlarında yer alan bu uygulama sayesinde hatırlamak istediğiniz her şeyi not alabilir, notlarınızı fotoğraflarla zenginleştirebilir, ses kaydı yapabilir ve notlarınıza hatırlatıcılar ekleyerek yapmanız gereken işleri aksatmadan tamamlayabilirsiniz.

Android Telefonlar için Not Alma Uygulamaları

Uygulamanın en iyi yanlarından biri de herhangi bir cihaz üzerinde yaptığınız düzenlemeler ve aldığınız notlar farklı cihazlarınızda da eş zamanlı olarak güncelleniyor. Bu sayede herhangi bir bilgiye nerede olursanız olun erişim sağlayabiliyorsunuz.

Sosyal medya entegrasyonu sunan Evernote’ta alınan notları Facebook, Twitter ve diğer popüler kanallarda dilediğiniz kişilerle paylaşma şansına da sahipsiniz. Son derece şık ve kullanışlı bir arayüze sahip olan Evernote, kapsamlı ve ince detaylarına kadar özenle hazırlanmış bir not alma uygulaması arayan herkesin ilk tercihi olmalı.

.:: Evernote Mobil Android İndir

Microsoft OneNote

Microsoft Office kullanıcıları arasında popüler olan Microsoft OneNote, Office 365 sisteminin bir parçası olarak işliyor. Bu sayede dokümanlar üzerinde gerçekleştirilen herhangi bir değişiklik anında güncelleniyor ve farklı cihazlardan ulaşılabilir hale geliyor.

Android Telefonlar için Not Alma Uygulamaları

Kapsamlı düzenleme seçenekleri sunan OneNote ile çevrimdışıyken bile notların görüntülenmesine izin vermekte. Uygulamayı kullanarak notlar ve yapılacaklar listesi oluşturabilir, daha önce eklenmiş notlarınızı düzenleyebilir ve bu notları arkadaşlarınızla veya proje ekibinizde yer alan kişilerle paylaşabilirsiniz.

Tıpkı Evernote gibi Microsoft OneNote da kullanıcılara fotoğraf çekme, notlara ses dosyası ekleme ve metin düzenleme seçenekleri sunmakta.

.:: Microsoft OneNote Android İndir

Android Telefonlar için Not Alma Uygulamaları yazımızın devamı için diğer sayfaya geçiniz.

Son Güncelleme: 5 Mart 2021

1 2 3Sonraki sayfa

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu