AirPods Düşme ve Suya Dayanıkılık Testi

AirPods Düşme ve Suya Dayanıkılık Testi

Apple Airpods suya dayanıklı mı ? Airpods düşerse ne olur ? Airpods’un tam bir sınava tabi tutulduğu AirPods Düşme ve Suya Dayanıkılık Testi videosu.

AirPods satış fiyatı, AirPods Öne Çıkan Özellikleri, AirPods Teknik Özellikleri, AirPods Kutu İçeriği nedri gibi soruların cevaplarını Herşeyiyle Apple AirPods Özellikleri yazımızda oldukça detaylı olarak anlatmıştık.

Bu yazımızda Airpods kulaklığın kulaktan düşmesi durumunda veya yanlışlıkla sıvıya temas etmesi durumunda başına nelerin gelebileceği konusunda bilgiler içeren bir video sunacağız.

EverythingApplePro, Türkiye’de 799 TL’ye satışa sunulan AirPods’u işkence testinden geçirdi. AirPods, su ve düşme direnci açısından sonucun şaşkınlık yaratacak derecede iyi olduğunu söylemek son derece adil gibi duruyor. Öyle ki 10 feet yani yaklaşık 3 metreden aşağı bırakılan AirPods, birden fazla yere çarparak durmasına rağmen hiçbir sorun yaşamıyor, yaşatmıyor.

(AirPods Kaybolursa veya Çalınırsa Ne Olacak? )

Birazdan izleyeceğiniz videoda üç tip farklı sağlamlık testi gerçekleştiriliyor ve her üç testin sonucunda AirPods çalışmaya ve müzik çalmaya devam ediyor. Testler sonucunda ses kalitesinde bir fark bulunamadığını söyleyelim. Sadece AirPods Case’de bazı sürtünmeler meydana gelmiş. Yine de iPhone’a anında bağlanmaya ve çalışmaya devam ediyor.

11 dakika süren AirPods Düşme ve Su Testi videosu her kullanıcının yaşayabileceği bir sorun olan yanlışlıkla düşürme ile başlıyor. Hem şarj kutusu hem de kulaklıklar önce bel ve kulak hizasından bırakılıyor. Çalışmasını sürdüren AirPods sonrasında hiç olmayacak bir noktadan düşüyor. Şarj kutusunda ufak hasarlar oluşsa da çalışmasında hiçbir sorun olmayan AirPods, akabinde çamaşır makinesine giriyor.

Çamaşır makinesinde 32 dakika boyunca renklilerle birlikte yıkanan kulaklık ilginç şekilde yine hayatını sürdürüyor. Burada daha ilginci olan AirPods ’un da çamaşır makinesinden çalışır şekilde çıkması. Ve son olarak su dolu bir kaba batırılıyor hem şarj kutusu hem de kulaklıklar. Kurulama işleminin ardından şarkı dinletisinden de anlıyoruz ki Apple AirPods da  gizli su geçirmez özelliğine sahip.

AirPods Düşme ve Suya Dayanıkılık Testi Videosu

iPhone Uyumlu AirPods Alternatifi En iyi 4 Kablosuz Kulaklık

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın
Sitemizde bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunlara ait çözümleri bulabilirsiniz.