Androide Google Pixel Arayüzü Nasıl Yüklenir ?

Androide Google Pixel Arayüzü Nasıl Yüklenir ? 4

Android telefonunuzun arayüzünün Google Pixel ve Pixel XL cihazlardaki gibi şık olmasını istermisiniz? Peki Androide Google Pixel Arayüzü Nasıl Yüklenir ?

Google Pixel serisinin oldukça şık minimal ve kullanışlı Android arayüzü var. Bu arayüzü isteğinize göre özelleştirebiliyorsunuz. Androidin en popüler launcher uygulamalarından biri olan Nova, 5.0 sürümüyle Google Pixel arayüzünü ve tüm yeniliklerini getiriyor.

Androide Google Pixel Arayüzü Nasıl Yüklenir ?

Android telefonunuzun arayüzünü Pixel ve Pixel XL cihazlarındaki arayüze benzetmeniz için yapmanız gerekenleri aşağıda sıralıyoruz.

İlk Adım Launcher Kurulumu;

Bunun için Nova Launcher Prime uygulamasına ihtiyacınız olacak. İçerisinde bulunan farklı temalar sayesinde telefonunuza bir Pixel görümü sağlayabilirsiniz.

Aşağıdan indirebileceğiniz uygulamanın ücretsiz sürümünde simge ölçeklendirme gibi bir kaç özelliğin pasif olduğunu belirtelim.

:: Nova Launcher İndir

Nova launcher uygulamasını indirip cighazınızıa kurunuz.

Kuurlum sonrasında buradaki bağlantıya tıklayarak önceden hazırlanan “.novabackup” dosyasını yükleyerek otomatik olarak pixel görünümüne kavuşun.

:: Android için En İyi 10 Launcher

İkon Paketi Yükleme;

Nova Launcher ile uyumlu olarak çalışan ikon paketlerine buradaki bağlantıdan göz atabilir, seçtiğiniz paketi indirebilirsiniz. Yüklediğiniz paketi Nova Launcher’ın ikon ayarlarından özelleştirmeniz gerekecek. İkonlar da tamamsa sonraki adıma geçebiliriz.

Androide Google Pixel Arayüzü Nasıl Yüklenir

:: Android İkon Paketi Uygulamaları

Rootsuz Pixel Navigasyon Çubuğu Yükleme;

Navigasyon çubuğu Pixel cihazlarda en çok göze çarpan özelliklerden biri. Zira rootsun olarak tam anlamıyla diğer cihazlarda taklit edilemesede aşağıdaki uygulama çok yakın bir kullanımı sunacak. Sadece yükleyin ve açın, bu kadar basit :)

Androide Google Pixel Arayüzü Nasıl Yüklenir

:: Pixel Navigation Bar (No Root) İndir

Duvar Kağıdı Yükleme;

Bu Google’ın bize sunduğu en büyük kolaylık oldu doğrusu. Aşağıda bulunan Google Wallpapers uygulamasıyla Pixel cihazlarında bulunan duvar kağıtlarının çoğuna ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Androide Google Pixel Arayüzü Nasıl Yüklenir

:: Google Wallpapers (Duvar Kağıtları) İndir

Ve sonuç.Android telefonunuzun arayüzü artık Pixel ve Pixel XL gibi oldu.

:: Android için En İyi 10 Duvar Kağıdı Uygulaması

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol