Chrome’da İnternetsiz Oynayabileceğiniz 10 Oyun

Chrome’da İnternetsiz Oynayabileceğiniz 10 Oyun

Google’ın internet tarayıcısı Google Chrome’da İnternetsiz Oynayabileceğiniz 10 Oyun ‘u sizler için derledik.
Günümüzde mobil cihazlarımıza veya bilgisayarımıza indirdiğimiz oyunların genellikle internet gereksinimi duyduğunu biliyoruz. Bunun yanı sıra, başlıca sebebepleri arasında oyun içersinde elde ettiğiniz puanların siteye paylaşılması veya sadece online mod’unun olması yer alıyor.
Sizlere bu içeriğimizde internete gereksinim duymadan Google Chrome üzerinden oynayabileceğiniz 10 oyunu, linkleri ile birlikte sıraladık.

1. Tank Riders

İnternetsiz Oynayabileceğiniz 10 Oyun 3 boyutlu bir savaş oyunu olan Tank Riders’ı buradan edindiğiniz taktirde kendi savunmanızı kurabilir, kazanacağınız savaşlar sonrası seviyeler atlayabilirsiniz.

2. Funky Karts

Funky Karts oyununu buradan edinerek zorlu objeleri aşarak, sizlere sunulan son seviye olan 48. aşamaya kadar yükselmeye çalışacaksınız.

3. Basket & Ball

Buradan edinebileceğiz oyun ile nesnelerin üzerinden zıplayarak ilerleyebilir, düşerseniz de baştan başlayabilirsiniz.

4. Mancala

İnternetsiz Oynayabileceğiniz 10 Oyun Klasik bir oyun olan Mancala’yı buradan edinerek taşları 3 zorluk seviyesine göre olması gereken yerlere dizebilirsiniz.

5. Solitaire

İnternetsiz Oynayabileceğiniz 10 Oyun Hepimizin Windows’dan bildiği o efsane kart oyununu buradan edinebilir, ve kendinizi geliştirerek işin ustası olabilirsiniz.

6. Cut The Rope

İnternetsiz Oynayabileceğiniz 10 Oyun Şuradaki bağlantıdan edinerek oynayabileceğiniz oyundaki baloncukları patlatmak için oldukça iyi taktikler öğrenmeniz ve geliştirmeniz gerekiyor.

7. 2048

İnternetsiz Oynayabileceğiniz 10 Oyun 2048’i buradan edinerek, çeşitli sayı kombinasyonları ile yüksek puanlar elde edebilirsiniz.

8. Word Search Puzzle Game

İnternetsiz Oynayabileceğiniz 10 Oyun Oyunu buradan edinerek, birleştirdiğiniz kelimelere veya değerlerine göre puanlar kazanabilirsiniz.

9. Link All

İnternetsiz Oynayabileceğiniz 10 Oyun Hareket kombinasyonları yapıp, kendinizi oyun içerisinde geliştirebileceğiniz bu minik oyunu buradan edinebilirsiniz.

10. Polycraft

Kendi kasabanızı kurup oynayacağınız oyunu buradan indirebilir, Google hesabınızla giriş yapmanız halinde oyundaki ‘kaydet’ fonksiyonunu kullanabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır
Sitemizde bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunlara ait çözümleri bulabilirsiniz.