1. Ana Sayfa
  2. SOSYAL MEDYA
  3. Çift SIM Kartlı Telefonda İki Farklı WhatsApp Hesabı Nasıl Kullanılır?

Çift SIM Kartlı Telefonda İki Farklı WhatsApp Hesabı Nasıl Kullanılır?

Çift SIM Kartlı Telefonda İki Farklı WhatsApp Hesabı Nasıl Kullanılır

Çift hatlı bir cep telefonu sahibiyseniz telefonunuza 2 ayrı whatsapp hesabı kurabilirsiniz. Peki Çift SIM Kartlı Telefonda İki Farklı WhatsApp Hesabı Nasıl Kullanılır?

Çift sim kartlı telefonlar eskiden olduğu gibi halen popülerliğini koruyor. Çift SIM kartlı akıllı telefonlar,işi gereği çift hat kullananlar için iki ayrı telefon alma derdinden kurtaran güzel bir çözüm. Eğer çift hatlı bir telefona sahipseniz her hattınıza özel 2 ayrı whatsapp hesabını kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Çift sim kartlı bir akıllı telefon alma niyetindeyseniz ve seçim konusunda kararsız iseniz bu yazımızın sonunda linkini paylaştığımız En İyi Çift SİM Kartlı Telefonlar (2017)  konumuza bakabilirsiniz.

Çift SIM Kartlı Telefonda İki Farklı WhatsApp Hesabı Nasıl Kullanılır?

2 Whatsapp hesabını aynı çift hatta sahip telefonda kullanmak oldukça kolaydır.  SIM1’deki numaranıza whatsapp doğrulama kodu alarak 1.ci hattınıza whatsapp’ı tanımlayın. SIM 2’deki numaranızı aktif etmek içinse GBWatsApp uygulamasını kullanacağız.

.:: GB WhatsApp İndir ::.

Program yaklaşık 48MB boyutundadır, son versiyonu olan 5.80 olarak indirin. Bu versiyon, WhatsApp’ın 2.17.223 no’lu versiyonu üzerine kurulmuştur.

İndirmeyi bitirdikten sonra telefonunuzda ayarlardan, güvenlik ayarlarına gelin ve ‘bilinmeyen kaynaklar’ seçeneğini tıklayarak, Play Store’dan indirmediğimiz bu uygulamayı aktif ediyoruz.

Çift SIM Kartlı Telefonda İki Farklı WhatsApp Hesabı Nasıl Kullanılır

Daha sonra indirdiğimiz uygulamaya dönüyoruz ve kurmaya başlıyoruz. Birkaç saniyelik bir kurulum işleminden sonra, uygulamanın standart versiyonundan farklı olmayan kurulum işlemine geçiyoruz.

Fakat, telefon numarası girmeniz gereken yere, SIM2’de bulunan numarayı giriyorsunuz. Daha sonra SIM2’ye gelen doğrulama kodunu girerek, kurulumu tamamlıyoruz.

Kurulum bittiğinde uygulama, telefonunuzdaki kişiler listesini listeleyecektir. Hepsi bu kadar!

Yorum Yap

Yorum Yap