OneDrive Şifremi Unuttum – Şifremi Nasıl Değiştiririm?

OneDrive uygulaması Android cihazındaki fotoğrafları , müzikleri ve dosyaları depolayabileceğimiz bir platform. Eğer şifrenizi unuttuysanız aşağıdaki talimatları takip edin.

OneDrive Android uygulaması Android kullanıcılarına bir çok olanak sağlıyor. Eğer yeterli hafızaya sahip değilseniz yada video , fotoğraf ve oyunlar Android cihazınızda çok yer kapladığından dolayı yeriniz kalmadıysa OneDrive uygulaması sizler için çok uygun bir çözüm olacaktır. OneDrive uygulaması sayesinde resim müzik ve diğer tüm dosyalarınızı 30 GB ‘lık bir kotaya kadar depolama şansına sahipsiniz. Ancak OneDrive hesap şifrenizi unuttuysanız ve işlemleri yapamıyorsanız öncelikle aşağıdaki adımları uygulamanızda fayda var.

OneDrive Şifremi Unuttum

OneDrive uygulaması bir Microsoft hizmeti olduğundan dolayı hesabımızın şifresini aynı Hotmail şifresi gibi değiştirebiliyoruz.

  • Öncelikle cihazdan OneDrive uygulamasını açalım.
  • Ardından E-posta adresimizi girelim.
  • Karşımıza parola ekranı gelecektir ve bu kısımda Hesabınıza Erişemiyor Musunuz seçeneğini göreceksiniz ona tıklayalım.
  • Ardından karşınıza 3 seçenek gelecektir Parolamı unuttum , parolamı biliyorum , ancak oturum açamıyorum , Microsoft hesabımı başka birinin kullandığını düşünüyorum. Bu seçeneklerden parolamı unuttum seçeneğini işaretleyip ileri diyoruz.
  • Açılan ekran eposta adresimizi ve güvenlik kodunu giriyoruz.
  • Ardından iki seçenek geliyor. Eğer e-posta adresimizin şifresini biliyorsak sorun yok. Eposta ile şifremizi isteyebiliriz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu