DAEMON Sync – Android Yedekleme İşlemini İnternetsiz Yapın

DAEMON Sync Android uygulaması sizlere internet olmadan wi-fi sayesinde dosyalarınızı yedekleme imkanı sunuyor.

DAEMON Sync – Android Yedekleme İşlemini İnternetsiz Yapın

Şuan için Android işletim sitemine göre düzenlenmiş olan bir çok yedekleme yöntemi var veya yedekleme uygulaması var ancak hepsi bulut teknolojisinden faydalanarak bu işlemi yapabiliyorlar. Eğer siz yedekleme işlemini yabancı bulut sunucuları üzerine yapmak istemiyorsanız ve kendi Wi-Fi bağlantınızın üzerine yedeklemek istiyorsanız Daemon Sync tam olarak bu işlemi yapıyor. Android cihazınızda bulunan fotoğraf , video , müzik gibi dosyaların hepsini kendi Wi-Fi bağlantınızın üzerine yedekleyebilirsiniz.

Bu uygulama DAEMON Tools programını yapan firma ile aynı firma ve başarılı bir uygulama çıkarmışlar. En azından standart yedekleme uygulamalarının aksine kendi çıkardıkları bir yöntemi kullanıcılara sunmuşlar. Daemon Tools’u zaten illaki duymuşsunuz ve oyunlarınız için bu programı kullanmışsınızdır. Böyle başarılı bir programın yapımcılarının yaptığı yeni Android uygulamasının da pek başarısız olacağı beklenemezdi zaten aslına bakarsanız.

Uygulamanın en güzel kısımlarından bir tanesi herhangi bir şekilde üyelik gibi bir işlemle uğraşmıyor olmanız. Uygulamayı verilen linkten indirdikten sonra gerekli PIN kodunu giriyorsunuz ve ardından kendi Wi-Fi bağlantınız üzerine dosyalarınızı yedekleyebilioyrsunuz. Herhangi bir şekilde internet bağlantısı gerektirmeyen bu uygulama gerçekten faydalı bir uygulama olup bir çok kişinin işine yarayacak gibi duruyor. Uygulama da kendi video , müzik , fotoğraflarınızı senkronize edip yedekleyebileceğiniz gibi kendi istediğiniz şekilde dosya açıp bunları da yedekleme imkanına sahipsiniz.

DAEMON Sync Android İNDİR

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu