Discord Benzeri Uygulamalar

Discord alternatifi arayan oyuncular için en iyi Discord Benzeri Uygulamalar

Discord alternatifi arayan oyuncular için en iyi Discord benzeri uygulamaları biraraya getirdik.

Discord, özellikle oyuncular hedef alan ve hem masaüstü hem de mobil cihazlarda kullanılabilen bir sohbet uygulamasıdır.

Son zamanların en popüler uygulamalarından biri Discord, özellikle oyuncular hedef alan ve hem masaüstü hem de mobil cihazlarda kullanılabilen sesli bir iletişim uygulamasıdır. İnternet üzerinden tanıdığınız kişilerle iletişim kumanızı sağlayan uygulama tamamen ücretsizdir.

Dünya çapında oyuncuların tercih ettiği iletişim uygulaması Discord nedir, ne işe yarar, Discord nasıl kullanılır sorularının cevaplarını ve Discord bot sistemi hakkında bilgileri buradaki yazımızda bulabilirsiniz.

Discord Benzeri Uygulamalar

Discord alternatifi arayan oyuncular için en iyi Discord Benzeri Uygulamalar

Teamspeak 3

Discord benzeri uygulamalar,Discord Alternatifi,Discord benzeri programlar,Discord gibi uygulamalar

Teamspeak 3, başarılı bir Discord alternatifidir. TeamSpeak 3, düşük gecikmeli sesli iletişim için opus kodek teknolojisini kullanıyor TeamSpeak 3, kullanıcıların ihtiyaçları için özel sunucular oluşturmasına izin verir. Kullanıcılar, ortak bir konu hakkında birbirleriyle iletişim kurmak için bu sunuculara katılabilir.

Mumble

Discord benzeri uygulamalar,Discord Alternatifi,Discord benzeri programlar,Discord gibi uygulamalar

Başarılı Discord alternatifi Mumble, düşük gecikmeli sesli arama için tasarlanan açık kaynaklı bir VoIP platformudur. Tarayıcı desteği içermeyen Mumble, tıpkı Teamspeak 3 gibi cihazınızda kullanmak için Mumble istemcisini indirmeniz gerekiyor. Kullanımı ücretsiz olan Mumble, DDOS korumasına sahip değildir. Discord ile karşılaştırıldığında, Mumble’ın ses kalitesi oldukça iyidir. Mumble, Android, iOS, Windows, MacOS ve Linux platformlarında yer alıyor.

Overtone

Overtone, kullanımı kolay başarılı bir Discord alternatifidir. Oldukça popüler olan Overtone, kurulumu ve kullanımı oldukça kolaydır. Kullanımı ücretsiz olan Overtone, metin mesajlarını, sesli sohbeti ve grup sohbetlerini destekler. Overtone, benzer ilgi alanlarına sahip insanlarla bağlantı kurmanıza ve aynı oyunu oynayan takımları keşfetmenize yardımcı olacak birkaç sosyal özelliğe de sahiptir. Overtone’u tıpkı Discord gibi tarayıcı üzerinden kullanabilirsiniz. Böylece iletişim kurabilmeniz için ayrı bir istemci indirmeniz gerekmez.

Steam Chat

Valve’ın mesajlaşma ve sesli sohbet uygulaması Steam Chat, Discord’u kullanmak istemeyen oyuncular için çok başarılı bir alternatiftir. Kullanımı ücretsiz olan Steam Chat üzerinden arkadaşlarınız ile metin  ve sesli sohbet yoluyla iletişim kurabilirsiniz. Grup sohbet desteğine sahip olan Steam Chat, grup yöneticilerinin üyeler için roller belirlemesine izin verir. Grup yöneticileri, diğer üyeleri atama, grup bilgilerini yönetme ve sohbet kısıtlamaları belirleme gibi çeşitli izinler verebilir.

RaidCall

RaidCall, hem PC’de hem de mobil cihazlarda bulunan bir başka harika ücretsiz oyun içi VoIP uygulamasıdır. Grup sohbet desteğine sahip olan RaidCall, bir grupta 100.000 kullanıcıya kadar destekler. RaidCall, ses kaydı, anketler, duyurular, gürültü azaltma gibi bir dizi özellik sunar ve hatta kullanıcıların bağlantıları ve dosyaları paylaşmasına izin verir. Kullanımı ücretsiz olan Raidcall, Windows, MacOS, Android, iOS ve Linux platformlarında yer alıyor.

Discord benzeri uygulamaları bu kadar.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu