1. Ana Sayfa
  2. Windows
  3. Ekranda Caps Lock Açık Kapalı uyarısı görmek için Program

Ekranda Caps Lock Açık Kapalı uyarısı görmek için Program

Ekranda Caps Lock Açık Kapalı uyarısı görmek için Program

Caps Lock, Num Lock ve Scrool Lock tuşlarının açıkmı kapalımı olduğu konusunda klavyenizde ışıklı bir uyarı bulunmuyorsa Ekranda Caps Lock Açık Kapalı uyarısı görmek için Program kullanabilirsiniz.

Caps Lock, Num Lock ve Scrool Lock Açık Kapalı uyarısı görmek için Program

TrayStatus uygulaması ile direkt sabit olarak görev çubuğunda yer alması sayesinde kolay bir şekilde birkaç fare tıklaması ile klavye tuşlarının aktif halde olduğunu görüntülemenizi sağlar. Caps Lock, Num Lock, Scroll Lock, Alt, Ctrl ve Shift butonları uygulama tarafında desteklenmektedir. Programı ayarlar arayüz penceresinden hangi tuşlara karşı hassas olması gerektiğini uygulamaya komut vererek ayarlayabiliyorsunuz.

Programın ikonuna tıkladığınızda direkt olarak ayarlar penceresine girebiliyor ve böylece hangi tuşlara karşı hassas olması gerektiğini belirleyebiliyorsunuz. Ancak basılan ve takip edilen her bir buton için göre çubuğunuzda yeni bir ikonun ortaya çıkacağını da unutmayın. Zira program basılan butonları bu yolla size direkt olarak göstermek üzere hazırlanmış.

Sabit disk üzerinde gerçekleştirilen işlemler için belli bir okuma ile yazma limiti belirleyebiliyorsunuz ve böylece belirlediğiniz bu sınır geçildiğinde programın ikonunu kontrol ederek hemen fikir sahibi olabiliyorsunuz.

TrayStatus’u buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Yorum Yap

] }

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. siteniz çok düzenli ve doyurucu elinize sağlık

Bir cevap yazın