En iyi 10 Android Mail Uygulaması (2017)

Son güncelleme: 14 Mayıs 2020

Akıllı telefonumuzla yerleşik olarak gelen mail programından menun değil yada sıkılmışsanız En iyi 10 Android Mail Uygulaması (2017) listemize bakmanızı öneriyoruz.

e-Postalarımıza artık telefonlarımızdan bakıyoruz. Kimimiz telefon ile birlikte içerisinde yüklü gelen uygulamaları kullanıyor, kimimiz mağazada olan bir posta uygulaması kullanıyor.

Akıllı telefon işletim sistemlerine baktığımızda iOS, Android, Windows Phone vs. üzerinde entegre bir şekilde email uygulaması geliyor. Android üzerinde gelen email uygulaması oldukça kullanışlıdır ancak eğer iyi bir email kullanıcıysanız bazı durumlarda özellikler konusunda eksiklikler yaşayabilirsiniz.

En iyi 10 Android Mail Uygulaması (2017)

Sınırsız sayıdaki e-posta uygulaması içerisinden kullanımı en kolay, detaylı ancak zaman harcatmayan ve en yüksek puanlara sahip, Android en iyi mail uygulamalarını sıraladık.

1. Gmail

En iyi 10 Android Mail Uygulaması (2017)

Gmail herkesin bildiği gibi belki de dünyanın en popüler e-posta servislerinden bir tanesi. Artık gmail hesabınıza Android telefonlarınız ve tabletlerinizden de ulaşabilecek, e-postalarınıza en kısa sürede cevap verebileceksiniz.

Ayrıca bir e-posta aldığınızda anında alacağınız bildirimlerle hiç bir şeyi kaçırmayacak, herşeyden anında haberdar olabileceksiniz. E-postalarınızı web servisi ile anında senkronize eden uygulama ile e-postalarınızı arşivleyebileceksiniz.

Birden fazla Gmail hesabınızla kullanabileceğiniz bu uygulama ile postanıza gelen ekleri de açıp görüntüleyebilirsiniz. Kısacası web servisinde yapabildiğiniz neredeyse herşeyi bu uygulama ile de yapabileceksiniz.

Gmail
Price: Free

2. Boxer

En iyi 10 Android Mail Uygulaması (2017)

Boxer isimli e-posta uygulaması hız ve güvenlik konularına öncelik tanıyor. Gmail, Exchange, Outlook, Yahoo, Hotmail, iCloud, Office 365 gibi popüler e-posta servislerinin tamamıyla uyumlu çalışan uygulama, Dropbox ve Evernote gibi diğer popüler servislerle de entegre çalışabiliyor.

Boxer - Workspace ONE
Price: Free

3. Type Mail

En iyi 10 Android Mail Uygulaması (2017)

Blue Mail olarak da bilinen uygulama, oldukça modern ve zarif bir tasarımla sizi karşılıyor. Gmail, Hotmail, Yahoo gibi e-mail hesaplarını aynı anda kullanması gereken kimseler için giriş ekranının üst kısmında, ilgili hesap sağlayıcıların logoları yer alıyor. Bunlara tıklayarak hesaplarınıza geliyorsunuz. Yine bolca kutucuk ve sezgisel bir yapı ile sizi karşılayan Type Mail, tek bir ekranda birçok işlemin başlatılabilmesinin önünü açıyor. Bu kadar çok butonun yer aldığı bir arayüz size ürpertici gelebilir, ancak bu da düşünülmüş ve geniş ekran seçeneği sunulmuş. Ayrıca tasarımın başarısına yönelik bir diğer detay olarak çok sayıda seçenek sunulan arayüzde, yine de ferah bir kullanım ve okuma alanı söz konusu.

4. Cloud Magic

En iyi 10 Android Mail Uygulaması (2017)

CloudMagic isimli e-posta uygulaması hız ve sadelik ile öne çıkıyor. Akıllı telefon, tablet bilgisayar ve giyilebilir ürünler ile uyumlu çalışan CloudMagic yine popüler tüm e-posta servisleriyle uyumlu. Uygulama ayrıca takvim desteğine de sahip. E-postaları basit kaydırma hareketleri ile kontrol etmek için deneyebileceğiniz CloudMagic, iOS ve Android platformlarında sizleri bekliyor.

5. Microsoft Outlook

En iyi 10 Android Mail Uygulaması (2017)

Listemizin son sırasında Microsoft Outlook uygulaması bulunuyor. Hem iOS hem de Android tarafında oldukça iddialı olan Outlook, Microsoft’un desteği ile son derece başarılı bir e-posta uygulaması. E-posta hesapları, takvim ve dosyaları tek bir ekrandan yönetebildiğiniz uygulama, kaydırma şeklinde çok sayıda kısayola sahip. Microsoft, Outlook uygulaması için gelmiş geçmiş en iyi e-posta uygulaması şeklinde iddialı bir slogan kullanıyor.

Microsoft Outlook
Price: Free

En iyi 10 Android Mail Uygulaması (2017) yazımızın devamı için 2.sayfamıza geçiniz.

1 2

] }

1 Yorum

giyyoteen  -  23 Aralık 2019 / 23:25

detaylı bir anlatım yapmışsınız herkesin yayarına saolun

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol