En iyi 4 Kulak Üstü Kablosuz Kulaklık

En iyi 4 kulak üstü kablosuz kulaklık yazımızda müzik dinleme keyfinizi en üst seviyeye çıkarabileceğiniz kablosuz kulak üstü klaklık tavsiyesinde bulunacağız.

Satın aldığımız kulaklıkları bazen senelerce kullanıyoruz.  Kulaklık seçiminde dikkat edilecek en önemli nokta kulaklığın konforu ve uzun ömürlü olmasıdır. Bunun yanında mutlaka ihtiyaç ve zevkinize göre kulaklık seçmelisiniz. Buradaki yazımızda kulaklık tercihinizi neye göre yapmalşısınız konusunda tavsiyelerde bulunmuştuk.

Eğer tercihinizi kablosuz kulak üstü kullaklıklardan yana kullandıysanız size sunacağımız En iyi 4 kulak üstü kablosuz kulaklık ‘tan birisini seçebilirsiniz.

En iyi 4 Kulak Üstü Kablosuz Kulaklık

Beats Studio3

En iyi 4 Kulak Üstü Kablosuz Kulaklık
Beats Studio3

Beats Studio 3 kablosuz kulaklık, Apple W1 işlemcisine sahip. Aynı işlemcinin Apple AirPods, Beats X ve Powerbeats3 modellerinde de kullanıldığını belirtelim. Ürün, bu sayede mobil cihazınızla çok hızlı eşleme gerçekleştirebiliyor. Diğer Beats modellerine göre oldukça dengeli ses sunsa da Studio3 baslar anlamında oldukça güçlü.

Ek olarak, Fast Fuel modu sayesinde sadece 10 dakikalık şarj ile 3 saat boyunca müzik dinleyebiliyorsunuz. Pure ANC gürültü önleme özelliği de başarılı bir iş çıkartıyor. Yumuşak kulaklıkları ve kafa bandı da oldukça konforlu. Ürün ülkemizde 1,599 TL fiyatla satılıyor.

Sony WH-1000XM2

En iyi 4 Kulak Üstü Kablosuz Kulaklık
Sony WH-1000XM2

2016 yılında sunulan MDR-1000X modelinin yenilenmiş hali olarak karşımıza çıkan Sony WH-1000XM2 çıtayı yükseltiyor. Ses kalitesi anlamında oldukça başarılı olan ürün, dengeli ekolayzır ile mükemmele yakın bas sesleri sunuyor. Gürültü önleme konusunda da Sony kalitesi kendisini belli ediyor. Sağ kulaklıkta yer alan dokunmaya duyarlı kontrol paneli ile tıklama veya kaydırma hareketleriyle sesi istediğiniz düzeye getirebiliyorsunuz.

Ürün 30 saate kadar batarya süresi sunuyor. Ses ayarları üzerinde uygulama ile kullanıcılara daha fazla kontrol sağlanıyor. Ek olarak, Quick Charge modu ile 10 dakika şarj ile 1 saat müzik dinleyebiliyorsunuz. Oldukça konforlu olan ürün 1,649 TL fiyat etiketine sahip.

Bose QuietComfort 35 II

En iyi 4 Kulak Üstü Kablosuz Kulaklık
Bose QuietComfort 35 II

Gürültü önleme özellikli kulaklıklar konusunda uzun zamandır adından söz ettirmeyi başaran Bose, Quiet Comfort 35 II modelini geçtiğimiz yıl piyasaya sürdü. Google Asistan ile uyum içinde çalışan ürün, üzerindeki aksiyon tuşu ile dijital asistanı doğrudan aktif etmenizi sağlıyor. Bu tuş iOS kullanıcıları içinse Siri veya çal/beklet/şarkı atlat işlevi görebiliyor.

Ses kalitesi ve gürültü önleme konusunda Bose QuietComfort 35 II kullanıcısını kesinlikle üzmeyecek bir ürün. Kulaklıkta 3 farklı gürültü önleme modu sunuluyor. Bu sayede bulunduğunuz ortama göre ayar yapabiliyorsunuz. Ürünün fiyatıysa 2,260 TL.

Sennheiser HD 4.50 BTNC

En iyi 4 Kulak Üstü Kablosuz Kulaklık
Sennheiser HD 4.50 BTNC

Sennheiser HD 4.50 BTNC, başarılı ses ve aktif gürültü önleme özelliği sunarken daha uygun fiyatlı bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Malzeme olarak plastik kullanılan ürün, tasarım anlamında da rakiplerinin biraz gerisinde kalıyor. Tabii bunun sebebi fiyatı aşağıda tutabilmek.

Kulaklık üzerindeki sezgisel kontrol tuşları ile şarkılar arası geçiş ve ses seviyesi ayarlamak oldukça kolay. Ekstra özelliklerin de sunulmadığı ürünle 19 saat boyunca müzik dinleyebiliyorsunuz. NoiseGard kapalı olduğunda bu süre 25 saate çıkabiliyor. HD 4.50 BTNC kablosuz kulaklık 996 TL fiyatla satılıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu