Apple Hediye Kod Nereden Satın Alınır?

İtunes store , apple store veya ibook store üzerinden yapacağınız alış veriş’lerde kullanılmak üzere Apple Hediye Kod Nereden Satın Alınır?

İtunes Hediye Kartı veya Apple Hediye Kartı olarak bildiğimiz apple store mağazalarından , müzik , film , tv şov , uygulama veya kitap gibi apple store üzerinden yapacağınız alış verişleriniz’de kullanabileceğiniz bir promosyon kartıdır.

Bu kartı kendinizin kullana bileceği gibi sevdiğiniz bir yakına kullanması için hediye edebilirsiniz.Peki bu hediye Kodlar nereden satın alınır ?

Apple Hediye Kod Nereden Satın Alınır?

İtunes store , apple store veya ibook store üzerinden yapacağınız alış veriş’lerde kullanılmak üzere hediye kod yollamak için Ana Sayfa giriyoruz.

Hediye Gönder yazan kısma giriyoruz. Burada ilk önce apple kimliği ve apple şifreniz ile giriş yapmanız gerekiyor.

Hediye Kuponu için karşı tarafın yani hediye edeceğiniz kişinin apple kimlik mail adresini girmeniz gerekecektir.

itunes-hediye

Hediye edeceğiniz Tutarı seçebilir veya farklı bir tutar girebilirsiniz.

Hediye kuponu göndermek istediğiniz tarihi belirleyebilirsiniz , hemen yollayabilir veya istediğiniz bir tarihi girebilirsiniz , örnek bir doğum gibi tarihi gibi olabilir.

İleri butonu kullanarak hediyeniz ile ilgili bir tema seçip ileri diyerek işlemi Satın Al ile bitirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi : “https://support.apple.com/tr-tr/HT201783” adresinden detaylı olarak bilgi sağlayabilirsiniz.

Yeni bir özellik ile Garanti Bankası üzerinden itunes Kod satın alabiliyorsunuz. İnternet Şubesi üzerinden giriş yaparak Ödemeler > İtunes Kod üzerinden kendinize veya bir başkasına hediye gönderimi yapabiliyorsunuz.

garantibankası-itunes-kod

25 – 300 TL arasında kendi adınıza veya hediye gönder ile bir başkasının kullanması üzerine hediye gönderimi yapabiliyorsunuz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu