Turkcell Hızlı Giriş nedir, nasıl kullanılır?

Turkcell Hızlı Giriş nedir, nasıl kullanılır?

Mobil Hotspot paylaşımını ücretsiz olarak yapmak isteyenler için geliştirilen Turkcell hızlı giriş nedir, nasıl kullanılır, Turkcell Hızlı Giriş 500 MB Bedava internet nasıl yapılır yazımızda anlatacağız.

15 Ocak 2019 tarihinden sonra Turkcell Hızlı Giriş ile internet paylaşımı hizmeti kullanıma sunuldu. Eğer Turkcell hattınız varsa ve akıllı telefonunuzun internet bağlantısını tablet veya dizüstü bilgisayar gibi başka cihazlarla paylaştırıyorsanız, ücretsiz internet paylaşımının devamı için aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekiyor.

Turkcell’in Hızlı Giriş teknolojisi ile mobil veya web sitelerine giriş artık çok daha güvenli ve hızlı hale geliyor. Kullanıcılar üye girişi menüsünden şifre girmek yerine cep telefonu numaralarını girdikten sonra, açılan ekranı tek tıkla onaylayarak giriş yapabiliyor.

Turkcell Hızlı Giriş Nedir?

Hızlı Giriş, Dünya Operatörler Birliği tarafından sağlanan Mobile Connect servisiyle uyumlu ve uluslararası bir çözümdür. Kullanımı kolaydır. Güvenilirdir, izniniz olmadan hiçbir kişisel bilginizi paylaşmaz. Tüm cihazlar ile uyumludur.

Hızlı Giriş, kullanıcılarının kişisel bilgilerini paylaşmadan, yalnızca cep telefonu numarası aracılığıyla sağlanabilen müşteri doğrulama servisidir ve kullanımı çok kolaydır.

Hızlı Giriş ekranını kullanarak Turkcelle giriş yaptığınızda Mobil Hotspot özelliğini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Hızlı Giriş ile girmediğiniz  takdirde hesabınıza 2 GB’lık bir paket tanımlanıyor ve bu paketi başka cihazlarla paylaştırmak için kullanabiliyorsunuz. Bu paketin ücreti 9 TL

Turkcell Hızlı Giriş Nasıl Yapılır?

Turkcell Hızlı Giriş özelliğinden faydalanmanız için, öncelikle cihazınızın ayarlarından ‘kişisel erişim noktası‘nı açmanız gerekmekte. Ardından paylaştığınız mobil ağınıza, başka bir cihazla bağlanmanız gerekiyor.

Bağlantı kurulduktan kısa bir süre sonra Turkcell’den, Güvenli İnternet Paylaşımı için Hızlı Giriş yapmanızı talep eden ve içinde bir adres barındıran SMS geliyor. Mesajdaki bağlantıya tıkladığınızda ise internet tarayıcısı üzerinden, Hızlı Giriş yapacağınız sayfaya erişiyorsunuz.

turkcell hızlı giriş 500 mb

Turkcell Menü özellikli bir SIM kartınız varsa, karşınıza doğrudan Hızlı Giriş onay sayfası gelecektir. Bu sayfada bulunan Onayla seçeneğine tıklatarak girişinizi onaylayabilirsiniz. Eğer Onayla’ya tıklatmakta geç kalırsanız veya SIM kartınızda söz konusu Turkcell Menü özelliği yoksa, size içinde giriş kodunun yer aldığı bir SMS gönderiliyor. Bunu açılan sayfadaki dört haneli kutucuğa girerek giriş işlemini onaylayabilirsiniz.

turkcell hızlı giriş 500 mb

Bu adımlardan sonra karşınıza onay aşaması gelecek. Bu sayfada belirtilen referans kodlu girişi, Turkcell’in onay ekranından kabul etmeniz gerekmekte.

turkcell hızlı giriş 500 mb

‘Turkcell SIM’ ekranından gerekli onayları vermenizin ardından, tekrar önceki ekran karşınıza çıkacak. Bu ekranda işlemle alakalı bilgi yazısını göreceksiniz. Eğer işlemler sırasında herhangi bir sorun ile karşılaşmadıysanız, başarılı bir şekilde hızlı giriş yapabileceksiniz.

turkcell hızlı giriş 500 mb

Tüm bu işlemlerin ardından internetinizi başka cihazlarla, ücretsiz olarak paylaşmaya devam edebileceksiniz. Bu işlemlerin toplam bir veya iki dakika gibi kısa bir süre içinde yapılabileceğini de belirtmiş olalım.

turkcell hızlı giriş 500 mb

Hızlı Giriş yapmadığınız takdirde hesabınıza 2 GB’lık bir paket tanımlanıyor ve bu paketi başka cihazlarla paylaştırmak için kullanabiliyorsunuz. Bu paketin ücreti 9 TL

Turkcell Hızlı Giriş 500 MB Bedava internet Nasıl Yapılır ?

Turkcell Hızlı Giriş Kullanım Kampanyası ile günlük 500 mb ücretsiz internete sahip olun!

5 Ocak – 28 Şubat 2018 tarihleri arasında mobil veya bilgisayar üzerinden turkcell.com.tr’ye “Hızlı Giriş” ile giriş yapan bütün müşterilere, 1 defaya mahsus 500 MB günlük ücretsiz internet hediye edilecek. Katılım yapan müşterilerden kampanya katılımı için hiç bir ücret talep edilmeyecektir. Paket süresi dolduğunda otomatik iptal olur ve bilgilendirme mesajı aboneye iletilir.

Turkcell 500 MB hediye için kullanım zamanlaması 5 Ocak 2018 tarihi itibari ile başlamaktadır. Kampanya son tarihi ise 28 Şubat olarak biliniyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Kaynak:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?
Sitemizde bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunlara ait çözümleri bulabilirsiniz.