1. Ana Sayfa
  2. İNTERNET
  3. En iyi 5 Ücretsiz Dosya İndirme Programı

En iyi 5 Ücretsiz Dosya İndirme Programı

En iyi 5 Ücretsiz Dosya İndirme Programı

Merhaba, bu yazımızda internetten hızlı dosya indirmek için gerekli en iyi 5 ücretsiz dosya indirme programı nelerdir bakacağız.

Şüphesiz kabul görmüş en iyi download programı Internet Download Manager (IDM)’dır. IDM bugün piyasada mevcut en iyi indirme programlarından olup, birçok benzersiz özelliklere sahip olmasına rağmen, hala tek bir bilgisayar lisansı 1 yıl için 12 $, sınırsız lisans ise 25 $ tutarındadır.

Windows bilgisayarınızda lisans sorunu yaşamadan sorunsuz kullanabileceğiniz ücretsiz dosya indirme yöneticileri ile bağlantı hızınızı maksimum seviyede kllanarak indirme gerçekleştirebilir, yarıda kalan indirmelerinize devam edebilir ve tüm indirmelerinizi sıraya alabilirsiniz.

En iyi 5 Ücretsiz Dosya İndirme Programı

Web üzerinden müzik, film, video veya herhangi bir dosyayıen iyi 5 ücretsiz dosya indirme programından herhangi birini tercih edererk indirebilirsiniz.

Free Download Manager

En iyi 5 Ücretsiz Dosya İndirme Programı

Free Download Manager, Microsoft Windows işletim sistemleri için üretilmiş ücretsiz ve açık kaynak kodlu bir indirme yöneticisidir. FDM başlarda ücretli bir yazılım olarak piyasaya atılmış fakat 2.5 versiyonundan sonra ücretsiz yazılım olarak, 3.0.850 sürümünden itibaren de kaynak kodları paket dosyaları halinde kullanıcıya sunulmuştur.

.:: Free Download Manager İndir ::.

Ninja Download Manager

En iyi 5 Ücretsiz Dosya İndirme Programı

Ninja Download Manager, internetteki dosyaları, videoları ve müzikleri kolayca indirmenizi sağlayan bir indirme yöneticisidir. Kolay ve pratik bir kullanıma sahip olan Ninja Download Manager ile hedef dosyayı farklı kanallar üzerinden hızlıca indirebiliyorsunuz.

.:: Ninja Download Manager İndir ::.

Download Accelerator Plus

En iyi 5 Ücretsiz Dosya İndirme Programı

Download Accelerator Plus (DAP), SpeedBit şirketi tarafından Microsoft Windows ve Mac OS X işletim sistemleri kullanıcılarına sunulmuş bir indirme yöneticisidir. Kullanışlı olmasının yanı sıra sürekli beliren reklamlar kullanıcı puanlarında düşüşlere sebep vermiştir.

.:: Download Accelerator Plus İndir ::.

Jdownloader

En iyi 5 Ücretsiz Dosya İndirme Programı

jDownloader tüm işletim sistemi platformlarında çalışabilen, açık kaynak olarak geliştirilen ücretsiz bir dosya indirme yöneticisidir. Tamamen Java ile yaratılmış olan bu işlevsel yazılım dosya barındırma sitelerinden yapıcağınız dosya indirme işlemlerini basitleştirmek ve hızlandırmak için üretilmiş bir araç.

.:: jDownloader  İndir ::.

EagleGet

ücretsiz dosya indirme programı

EagleGet kullanıcıların istedikleri dosyaları hızlı bir şekilde bilgisayarlarına indirebilmeleri için tasarlanmış ücretsiz bir uygulamadır. Dosya transfer hızını arttırmak için dosyaları eş zamanlı olarak birden çok parçaya bölerek indirme işlemlerini gerçekleştirir.

.:: EagleGet  İndir ::.

Yorum Yap
Kaynak:

Yorum Yap